Всеукраїнський гуманітарний конкурс «Космічні фантазії»-2021

1. Мета і основні завдання Конкурсу

1.1. Всеукраїнський гуманітарний конкурс «Космічні фантазії» (далі Конкурс) проводиться з метою розвитку творчих здібностей у дітей і підлітків, зацікавленості у дослідженнях Землі і космосу, популяризації знань у галузі природознавчих і гуманітарних наук.

2. Організація конкурсу

2.1. Конкурс організує та проводить Українське молодіжне аерокосмічне об’єднання «Сузір’я» (УМАКО «Сузір’я») за сприяння Національного центру аерокосмічної освіти молоді ім. О.М. Макарова та за підтримки Міністерства освіти і науки України.

2.2. Конкурс проводиться щорічно у два етапи:

Перший етап триває протягом року і передбачає проведення шкільних та регіональних конкурсів, які мають на меті відбір та презентацію конкурсних робіт для участі у другому етапі;

Другий етап проводиться у період з 17 по 25 березня і передбачає відбір конкурсних робіт для участі у фіналі Конкурсу та визначення переможців і призерів. Під час другого етапу передбачається спілкування з виконавцями та їх керівниками з метою оцінки оригінальності ідеї та самостійності її втілення в конкурсну роботу.

Фінальний етап Конкурсу проводиться в квітні та присвячується Дню Космонавтики.

3. Учасники Конкурсу

3.1. Участь у Конкурсі може бути як індивідуальною, так і колективною.

3.2. Учасники Конкурсу поділяються на дві вікові категорії:

– віком 8-12 років

– віком 13-16 років

3.3. Авторами робіт (як індивідуальних, так і колективних) можуть бути:

– учні загальноосвітніх та спеціалізованих закладів, професійно-технічних училищ, коледжів.

– члени творчих підліткових і молодіжних об’єднань, клубів, гуртків, тощо.

4. Умови проведення Конкурсу

Подання робіт на конкурс

4.1. Учасники першого етапу Конкурсу надсилають свої роботи на адресу найближчих регіональних відділень УМАКО «Сузір’я» або обласних центрів дитячої науково-технічної творчості поштовим зв’язком.

4.2. До роботи додається Заявка навчального закладу або органу освіти, затверджена керівником та анкета автора(ів) (див. Додатки 1,2)

До 17 березня керівники регіональних відділень УМАКО «Сузір’я», а там де вони не створені – керівники обласних центрів дитячої творчості надсилають на поштову адресу: 01021, м. Київ, вул. Інститутська, 14-а, конкурс «Космічні фантазії» або

м. Київ, Нова пошта, відділення №345, Майдан Незалежності, 1 (ТЦ «Глобус» 2-лінія) З КУРЄРСКОЮ ДОСТАВКОЮ:

– Конкурсні роботи за номінаціями Література та журналістика. Образотворче мистецтво, Декоративно-прикладне мистецтво

– Затверджену Заявку (загальний список учасників) (див. зразок Заявки у Додатку 1), дублюючи її електронною поштою

– анкети учасників другого етапу конкурсу (див. Додаток 2) з коротким описом роботи, дублюючи її електронною поштою Роботи за номінаціями Фото-, відео- та кіномистецтво, музичне мистецтво та Комп’ютерна графіка разом із Заявкою та анкетами авторів надсилаються електронною поштою на адресу УМАКО «Сузір’я»:

тел. 066 117 68 13

тел. 098 897 05 54

umako.suzirya@gmail.com