Результати конкурсу Космічні Фантазії 2021

Вітаємо учасників Всеукраїнського гуманітарного конкурсу «Космічні фантазії»-2021! Дякуємо за вашу плідну діяльність!

При оцінюванні творів візуальних (зорових) мистецтв враховувалися, перш за все, ідеї-фантазії, оригінальний стиль, складність, а також вміння представити і захистити свою роботу (відеороліки на захист робіт), акуратність оформлення робіт. В нової для конкурсу номінації «Музичне мистецтво»  номіновано 9 творів – музичні «картини» Космосу  і усі вони заслуговують на «відмінну» оцінку.

Роботи учасників конкурсу

Перейти до google disk

Ще фото робіт учасників

Ще роботи учасників

ще роботи от ЦТТМ «Київщини»

Переможці в різних номінаціях по областях

  1. Черкаський ОЦНТТУМ — посилання на гугл диск
  2. Запоріжжя міський ОЦНТТУМ
  3. Полтавський ОЦННТУМ

Список учасників та протокол жюрі конкурсу Космічні Фантазії 2021:

ПРОТОКОЛ № 1/04 2021

Засідання журі фіналу Всеукраїнського гуманітарного конкурсу «Космічні фантазії»

Місце проведення: м. Київ, вул. Інститутська, 14а, офіс УМАКО «Сузір’я»

Дата проведення: 3 квітня 2021р.

ПРИСУТНІ: Матвійчук А.М., Гайдамака А.В.

 Члени журі: Остапенко В.Л., Головащук В.М., Заїка Н.В.

СЛУХАЛИ:

  1. Підсумки фіналу Всеукраїнського гуманітарного конкурсу «Космічні фантазії» по номінаціям:
Образотворче мистецтвоГайдамака А.В. народний художник України
Література та журналістикаМатвійчук А.М. народний артист України
Декоративно-прикладне мистецтвоОстапенко В.Л. керівник творчої студії «Чарівник» ЗОШ №36 ім. С.П. Корольова
Фото-, відео- та кіномистецтвоГоловащук В.М. директор Київського філіалу НЦАОМУ
Комп’ютерна графікаЗаїка Н.В. провідний фахівець УМАКО «Сузір’я»
Музичне мистецтвоМатвійчук А.М.

2. Дипломами УМАКО «Сузір’я» нагородити: в номінації «Література та журналістика»

Вікова категорія 8-12 років

За І місце:Бербенчук Єгор «Незабутня зустріч»-інтерв’ю з К.Е. Ціолковським (з ілюстрац.), ЗСО І-ІІ ст.– ЗДО» Розівської СР, с. Солодководне, Запорізька обл.
 Мирошниченко Тетяна «Як Джордж на невідомій планеті побував» (віршована казка), ЗСО І-ІІІ ст., 5 клас, с. Семенівка, Мелітоп.р.,Запорізька обл.
 Слива Анна «Наша Галактика – Чумацький шлях»(нарис), БТДЮМ, гурток «Міська Рада Дітей Переяслава», м. Переяслав, Київська обл.
 Потапенко Софія «Чарівні пригоди маленької зірочки»(казка),НВК Гімназія –ЗОШ І-ІІІ ст. №8, 5 клас, м. Васильків, Київська обл.
 Балашук Евеліна «Я в космосі була» (вірш), Берестівський ЗЗСО  Сарненського району (3 клас), Рівненська обл.
 Долотенко Анастасія «Розмова з Космосом» (вірш),ЦДЮТ Смілянської РР, літературна студія «Калиновий сонет», с. Костянтинівка, Черкаська обл.
 Шевченко Аліна «Небесна квітка Айстра»(вірш у ІV ч.), Міський БДЮТ м. Умані, гурток «Українознавство», Черкаська обл.
За ІІ місцеСахно Данило  «Несподівані гості» (казка), КЗ «Студеницький ліцей» Глибочицької СР, (6 клас), с. Студениця , Житомирська обл.
 Підкорчевний Данило, Шумінська Тетяна «Чудодійні ліки» Золочівська СЮТ, технічне моделювання, Львівська обл.
 Антонюк Андренік Казка «Чудеса вірної дружби: здолати невидимого ворога»(2-а частина), КЗ «БУМ» Вербської СР, «Екотеатр», Рівненська обл.
 Безталанна Дарина «Космічна лічилочка» (вірш), Тальнівський БДЮ, гурток «Початкового технічного моделювання», м. Тальне, Черкаська обл.
 Пожарська Вікторія «Про Галинку і Сонечко»(казка), Туменський ЗЗСО Висоцької СР Сарненського району, 2 клас, Рівненська обл.
 Якімова Анастасія «Казка про маленьку зіроньку» Будинок ТДЮ, гурток «Польська мова», м. Красилів, Хмельницька обл.
За ІІІ місцеЄвченко Олександр «Пригоди кролика Квікега: у пошуках космічної моркви» (казка+ілюстрації), ЗОШ І-ІІІ ст. № 21 (7-А клас), м. Житомир
 Ващакіна Світлана «Космічні слідопити» (інтерв’ю), Терпіннівський колегіум «Джерело», Мелітопольський район, с. Терпіння, Запорізька обл.
 Дергай Ангеліна „Космічний турист”(поетична збірка),Перший ЗЗСО І-ІІ ст., 6 клас, Миргородський район, с. Багачка,Полтавська обл.
 Баранюк Дарія «Санько, Матвій і центуріони» (оповідання), Судобицька ЗОШ І-ІІ ст. Тараканівської СР Дубенського району, Рівненська обл.
 Гень Юрій «Дистанційне навчання у Сонячній системі»(вірш), КЗ ЦДЮТУМ, гурток «Спадок», м. Шпола, Черкаська обл.

Вікова категорія 13-16 років

За І місцеБоровик Ангеліна «У лабіринтах химерних думок» (збірник віршів з ілюстр.), ЦДЮТ, гурток «Основи журналістики», м. Овруч, Житомирська обл.
 Гречанюк Дар’я «Місія – Космос»(вірш), БСШ №16 з поглибленим вивченням іноземних мов, 9 клас, м. Бердянськ, Запорізька обл.
 Семенець Анна «Космічне сміття: хто винен і що робити?», ЗОШ І-ІІІ ст. № 15, (11 клас), м. Запоріжжя.
 Глєбова Тетяна «Космічний простір»(збірка віршів з ілюстраціями), КЗ НВК «Якимівська гімназія», смт Якимівка, Запорізька обл.
 Скорик Єлизавета «Моє призначення на Землі»(фантастичне оповідання), НВК «ЗСО» Білоцерківської МР, 7 клас, с. Фурси, Київська обл.
 Янішевська Аріна «Ціна брехні»(детектив), гімназія №2 (8 клас), м. Біла Церква, Київська обл.
 Прокопчук Мирон «Сиріус та Цефеїда»(казка), ЗЗСО Висоцької СР, Сарненського району, 8 клас, с. Тумень, Рівненська обл.
 Нособокова Анна-Марія «Космічна пісня», Літичівський ЦТДЮ, гурток «Перлина», смт Летичів, Хмельницька обл.
За ІІ місцеКардаш Анна «Космічна мандрівка душі» (пісня), КЗПО «Обласний ЦДЮТ», гурток «Літературна творчість», смт. Лугини,  Житомирська обл.
 Ященко Анастасія «Втратити двічі» (казка з ілюстраціями), КУ «Пологівський колегіум №1″(11 клас),м. Пологи, Запорізька обл.
 Сахно Данило «Несподівані гості» (казка), КЗ «Студеницький ліцей» Глибочицької СР, 6 клас, с. Студениця , Житомирська обл.
 Борисова Анжеліка «Творча збірка»(вірші + оповідання), Новомиргородський мЦЮТ, гурток «Дебати», м. Кропивницький, Кіровоградська обл.
 Легенчук Анастасія «Диво планета»(казка),БТДЮ Красилівській МР, гурток «Польська мова», м. Красилів, Хмельницька обл.
 Корчинський Роман «Вірші», БДТ Кам’янець-Подільського району, гурток «Юні МАНівці», смт Нова Ушиця, Хмельницька обл.
За ІІІ місцеОчабрук Лілія «Земля-космічний корабель людства» (казка), Сокальський БДЮТ, Червоноградський р-н, Львівська обл.
 Кропивницька Анна «Місія «врятувати кам’яне життя» (казка), НВК «ШЛ інформ. техн. Л.Х. Дарбіняна», 11 клас, м. Коростишів, Житомирська обл.
 Воробйова Анастасія «Неймовірно, але повчальне», ЗОШ І-ІІІ ст. № 2 (8 клас), м. Енергодар, Запорізька обл.
 Макаренко Анастасія «У пошуках сонячного променю»(оповідання), КЗ «СШ–ЗОНЗ №1 І-ІІІ ст.», 9 клас, м. Приморськ, Запорізька обл.
 Майлат Анастасія «Симпозіум планет»(Віршована п’єса), міський ЦТУМ, гурток «Розвиток математичних здібностей», м. Рівне
 Куніцька Тетяна «Кіт, який ловив зорі» (оповідання), БТДЮ, гурток «Українська мова», м. Красилів, Хмельницька обл.
 Хуторний Владислав «Подорож» (вірш), КЗ ПО СЮТ, гурток шахів, м. Ватутіне, Черкаська обл.
 Григор’єв Юрій «Дівчинка з Місяця»(казка), БТДЮ Красилівській МР, гурток «Польська мова», м. Красилів, Хмельницька обл.
 Легенчук Анастасія «Диво планети» (казка), БТДЮ Красилівській МР, гурток «Польська мова», м. Красилів, Хмельницька обл.)

3. В номінації «Образотворче мистецтво» дипломами УМАКО «Сузір’я» нагородити:

Вікова категорія 8-12 років

І місцеКалінкіна Вероніка «Космічний ресторан», Центр ПО ім. О. Разумкова, «Художня майстерня», м. Бердичів, Житомирська обл.
 Шамала Катерина «Майбутнє Всесвіту», ЦПРДЮ «Бісероплетіння», м. Яремче, Івано-Франківська обл.
 Удудяк Ростислав «Найкраща Земля у космосі одна», ЦДТ Косівської ТГ, «Образотворче мистецтво», с. Вербовець, Івано-Франківська обл.
 Кононенко Олександра«Космічний друг», Палац ТДЮ, студія образотворчого мистецтва «Вернісаж», м. Бровари, Київська обл.
 Левченко Ольга «Незвіданий космос», КЗ «Центр позашкільної освіти», творча студія «Палітра», м. Тетіїв, Київська обл.
 Падалка Анастасія «Всесвіт надихає», КЗ КОР «ЦТДЮ Київщини», народна студія образотворчого мистецтва, м. Біла Церква, Київська обл.
 Тарабріна Софія «Космічне відлуння»(графіка), ЦПО та ПСУМ «Соняшник», творча майстерня «Радосвіт», м. Біла Церква, Київська обл.
 Коваль Оксана «Космічні сни», ЦДЮТ, студія декоративно-прикладного та образотворчого мистецтва, м. Кропивницький, Кіровоградська обл.
ІІ місцеМарченко Вікторія «Киця у космосі», Донецький ОЦТТДЮ, гурток «Студія образотворчого мистецтва», м. Слов’янськ, Донецька обл.
 Козюкова Христина «Дружня космічна родина», КЗ «Приморська мистецька школа», м. Приморськ , Запорізька обл.
 Шкіряк Богдана «Рушник-тревел», мЦДЮТ, гурток образотворчого мистецтва «Світограй», м. Івано-Франківськ
 Олійник Катерина «Галополіс», Голованівський БДЮТ, «Світове мистецтво» м. Кропивницький, Кіровоградська обл.
 Ковальська Мілана «Під пильним поглядом», ЦТТ та КТ, «ПТМ + комп’ютер», м. Костопіль, Рівненська обл.
 Бойко Анна «На паралелі світів», Рівненський мЦТУМ, «Художній дизайн», Рівненська обл.
 Тимчак Марічка «Я і киця мандруємо космосом»(графіка), Приватний заклад «Дубенська гімназія «Премудрість», 4 клас, Рівненська обл.
 Каюк Данило «Морська галактика», ЦДЮТ, гурток «Таємничий світ графіки», м. Звенигородка, Черкаська обл.
 Мельник Ярослава «Друга Земля», СЮТ, гурток «Моделювання іграшок-сувенірів», м. Умань, Черкаська обл.
ІІІ місцеШмельова Наталія «Так з’явилася Земля. Початок», Донецький ОЦТТДЮ, гурток «Гончарство», м. Слов’янськ, Донецька обл.
 Загоруйко Любов «Вони між нами», Донецький ОЦТТДЮ, гурток «Гончарство», м. Слов’янськ, Донецька обл.
 Ждан Ірина «Мій інопланетний друг», ПНЗ «Будинок ДЮТ» Заводського району», м. Запоріжжя
 Крутов Кирило «Знання потрібні усім», КЗ «Приморська мистецька школа», м. Приморськ, Запорізька обл.
 Джебко Яна «Космічні мрії»(акварель), Ліцей № 18, гурток «Технічний дизайн», м. Івано-Франківськ
 Качур Ірина «Земля – мій дім», БДЮТ, «Образотворче  мистецтво», смт. Рожнятів, Івано-Франківська обл.
 Бойко Софія «Сонячна планета – Земля», ЦПРДЮ Яремче, Розпис на склі, м. Яремче, Івано-Франківська обл.
 Вайдліх Антон «Таємнича первозданність космосу», КЗ «Олександрівський ЦДЮТ», «Арт — студія «Яскрава» м. Кропивницький, Кіровоградська обл.
 Лаврусь Микола «Космічна казка», КЗПО Олександрівська СЮТ, Початкове технічне моделювання», м. Кропивницький, Кіровоградська обл.
 Руденко Лія «Космічна далечінь», ММЦ «Слобожанська духовна криниця ім. Щепенка», «Декоративно-образотворче мистецтво», м. Сватове, Луганська обл.
 Піняк Софія «Подорож у сні»(комікс),Приватний заклад «Дубенська гімназія «Премудрість», 3 клас, Рівненська обл.
 Багатько Ілля «Космічний млин»(графіка), ЦТТ та КТ, «Комп’ютер + англійська мова», Рівненська обл.
 Братасюк Діана «Подорожі до інших світів», КЗ «БУМ» Вербської СР Дубенського району, «Чарівний пензлик», Рівненська обл.
 Завезиступ Вікторія «Міжгалактична подорож», ПНЗ «Багатопрофільний МЦ», «Вернісаж», м. Черкаси

Вікова категорія 13-16 років

За І місцеФедченко Вікторія „Космічна подорож”, ЦДЮТ, гурток „Колорит”, м. Горішні Плавні, Полтавська обл.
 Паршина Марія «Космічні простори», КЗ «СЕШ-інтернат II-III ст. «Дивосвіт», Василівський район, с. Мала Білозерка, Запорізька обл.
 Черняєва Анастасія «Космічний світ Ван Гога», ПНЗ «ЦДДЮ Вознесенівського району», м. Запоріжжя
 Готовкіна Аліна «Захисник планети», ПНЗ «Будинок ДЮТ Заводського району», м. Запоріжжя
 Коваль Ірина «Море космічних мрій», ЦНТТУМ, гурток «Творча майстерня», м. Калуш, Івано-Франківська обл.
 Шніткова Марія «Володарка зірок», Васильківський НВК «Гімназія ЗОШ І-ІІІ ст. №8», 10 клас, м. Васильків, Київська обл.
 Мартиненко Евеліна «Любов, що водить Сонце й зорні стелі…», Охтирська ЗОШ І-ІІІ ст. № 2, 9-А клас, м. Охтирка, Сумська обл.
 Канельська Юлія «Парад планет сонячної системи», ПНЗ «Багатопрофільний молодіжний центр», зразковий художній колектив «Вернісаж», м. Черкаси, Черкаська обл.
 Плахотін Максим «Космічні простори», ЦДЮТ, гурток «Таємничий світ графіки», м. Звенигородка, Черкаська обл.
За ІІ місцеТрегуб Ганна «Внутрішній космос», ЗОШ I-III ст.№1, м. Бердянськ, Запорізька обл.
 Нешпор Ольга «За хвилину до зустрічі», Сквирський ЦДЮТ, гурток «Основи художньої майстерності», м. Сквира, Київська обл.
 Носенко Євгенія «Космозоо», ЦПО «Веселка», Білоцерківського р-ну, народна образотворча студія «Палітра», м. Тараща, Київська обл.
 Чирук Анна «Місяць на долоні»(графіка),ЦПО, культури, туризму, молоді та спорту Дубровицької МР, «Юні Пікассо», Рівненська обл.
 Кульбіда Ілона «Космічний сон приснився мені. Там місто космічне стоїть вдалині», БДЮ, «Берегиня», м. Тальне, Черкаська обл.
За ІІІ місцеБиков Кирило «Брама в інші світи», ДОЦТТДЮ, гурток «Гончарство», м. Слов’янськ, Донецька обл.
 Дрюк Софія «Ти – Венера, Я – Юпітер», ДОЦТТДЮ, «Студія образотворчого мистецтва»,  Слов’янськ, Донецька обл.
 Клименко Владлєна «Когда что-то попадает тебе в глаз, помни, что это частичка Космоса», ЗОШ І-ІІІ ст., с. Терпіння, Запорізька обл.
 Гончар Катерина «Космічний стиль», КУ «Пологівська СРШ I-III ст. №2», м. Пологи, Запорізька обл.
 Педан Єлизавета «Космічний пейзаж», Багатопрофільна гімназія № 2, м. Бердянськ, Запорізька обл.
 Черномор Сніжана «Грані світів», Онуфріївський рЦДЮТ, гурток «Образотворче мистецтво», м. Кропивницький, Кіровоградська обл.
 Гриненко Дар’я «Марсіанське життя», ЗОШ І-ІІІ ст. № 2, 8-А клас, м. Охтирка, Сумська обл.

4. В номінації «Декоративне –прикладне мистецтво» дипломами УМАКО «Сузір’я» нагородити:

Вікова категорія 8-12 років

За І місцеФомін Роман «Годинник космічних подорожей», (дерево), КЗ «ЦДЮТ» Соснівської СР, «Різьблення по дереву», Рівненська обл.
 Гайдамащук Ангеліна «Я –Земля! Навкруги мене Місяць і Сонце» (жгутовий крафт), КЗ «ЦДЮТ» Рокитнівської СР, «Креативна вишивка», Рівненська обл.
 Масалика Назар «Астероїд «Європа», (папір), КЗ ЗСО І-ІІІ ступенів «Успіх» Новобогданівської СР, с. Відродження, Запорізька обл.
  Колектив вихованців «Романтичний марсіанин» ( м’яка іграшка), Бориспільський МЦТТ «Евріка», Київська обл.
 Майданович Ксенія «Космічний мешканець» (батик-стиль), Палац ТДЮ Броварської МР, гурток образотворчого мистецтва «Палітра», Київська обл.
 Богушевський Максим «Королева зіркової системи Альфа Центавра» (бісер), КЗ «Центр позашкільної освіти», м. Тетіїв, Київська обл.
 Ждан Валерія «Далекий близький Всесвіт ( стрінг-арт), Вільноандріївська ЗОШ І-ІІ ст. Михайлівської СР, с. Вільноандріївка, Запорізька обл.
 Слесарський Володимир «Космічний незнайомець» (пап’є-маше), Васильківський МЦДЮТ, м. Васильків, Київська обл.
 Шинкар Мирослава «Малюк «Йода» (шерсть), ЦПО Дубровицької МР, «Валяння вовною», Рівненська обл.»
 Єрмолаєва Дар’я, Безверха Софія «Навколо світу» (квілінг), Будинок ДЮТ, гурток «Веселі смужки», м. Сміла, Черкаська обл.
 Кучмій Ірина «Космічна феєрія» -диптих(вишивка),ЦТДМ,гурток «Українська народна вишиванка», м. Житомир
 Крайнік Юна «Інопланетна красуня» (плетіння), Запорізька гімназія №3, м. Запоріжжя
 Прошко Аліна, Клімова Дарина «Сторожа крижаного Всесвіту» (композиція), Корсунь-Шевченківський РЦДЮТ, Черкаська обл.
 Хорольська Анастасія, Михасько Макар «Будь-де життя прекрасне» (фетр), КЗ «ДЮТ» Іркліївської СР, с. Москаленки, Черкаська обл.
 Кондрамашина Ангеліна «Через терні до зірок» (вітраж), ЦДЮТ Мошнівської СР, с. Степанки, Черкаська обл.
 Нестерук Матвій «Ракета» (нитки), Теофільський ЦДТ, гурток «Ізонитка», Хмельницька обл.
За ІІ місцеКолективна робота «Домашній улюбленець Ілона Маска» (папір), Здолбунівська міська СЮТ, «Квілінг», Рівненська обл.
 Меснянкін Єгор «Після складного приземлення» (м’яка іграшка), КЗ «Дитячий центр» Михайлівської СР, с. Тимощівка, Запорізька обл.
 Ніколенко Олексій «Марсоліт, (дерево), Звенигородський ЦДЮТ , гурток «Столяри-конструктори», м. Звенигородка, Черкаська обл.
 Ковтун Каміла брошка Космонавт»(бісер), «Будинок ДЮТ» Веселівської СР, смт Веселе, Запорізька обл.
 Хомич Андрій, Ткачук Захар, Соколенко Михайло «Космонавти-амонгаси» (композиція), КПНЗ «Рафалівський ЦДЮТ, «М’яка іграшка», Рівненська обл.
 Шкіль Антоніна «Космічна сімейка»(ліплення), НВК №9 ім. А.М. Трояна, м. Кам’янець-Подільський, Хмельницька обл.
 Бабенко Максим «Подорож Сонячною системою» (гра), міський молодіжний центр «Слобожанська духовна криниця ім. М. Щепенка, м. Сватове, Луганська обл.
 Романюк Анна «Інопланетянин» (плетіння), Теофільський ЦДТ, «Вязання», Теофіполь, Хмельницька обл.
За ІІІ місцеРоманюк Софія «Космічна сімейка»(іграшка),  Центр художньо-естетичної творчості, гурток «Іграшки-сувеніри», м. Олевськ, Житомирська обл.
 Заїченко Нікіта «Інопланетянин «Стіч» (плетіння), КЗ «Гуляйпільська ЗОШ І-ІІІ ст.», Запорізька обл.
 Сілецький Михайло «Вітання з космосу» (папір), КЗ ЦПО м. Самбора, «Юний умілець», Львівська обл.
 Левценюк Поліна «Перлина неба» (бісер), Приватний заклад «Дубенська гімназія «Премудрість», Рівненська обл.
 Орел Марія «Цар планет» (композиція), ЦНТТУМ, гурток «Дизайн тканин і декору інтер’єрів», м. Херсон
 Могилевська Катерина, Вольф Това Гитл «Том і Джері на Місяці»(композиція),мЦНТТУМ, гурток конструювання та моделювання швейних виробів, Куліченко Олена Анатолівна, м. Херсон
 Бєлік Дмитро «Космос» (дерево), ЦДЮТ, МАН, гурток «В’язання», ЗСО І-ІІІ ст. №1, 5-А клас, с. Маньківка, Черкаська обл.

Вікова категорія 13-16 років

За І місцеБорсук Анна «Підкорювач космосу» (модульне оригамі, папір), КЗ «ЦПО» народний художній колектив «Модульне оригамі», м. Тетіїв, Київська обл.
 Суворова Яна «Космічна феєрія» (дерево), народна студія декоративного розпису «Цвіт папороті», м. Сквира, Київська обл.
 Братенков Сергій «Марсіанський подарунок» (гра), КЗ «Фастівський центр позашкільної роботи», гурток «Ерудит», Київська обл.
 Давідчик Вікторія, Мельничук Сергій «Богиня Місяця – Селена», (м’яка іграшка), КПНЗ «Рафалівський ЦДЮТ, «М’яка іграшка», Рівненська обл.
 Кубович Катерина «Ловець» (квілінг), Здолбунівська міська СЮТ, «Квілінг», Рівненська обл.
 Немоловська Олена, Немоловський Максим Мопед «Космічний винищувач» (техно), ЦТТ та комп’ютерних технологій, «Радіотехнічне конструювання», м. Костопіль, Рівненська обл.
 Супрун Аріна «Народження Арогона» (ліплення), КЗ «Спеціалізована естетична ШІ II-III ст. «Дивосвіт» , с. Мала Білозерка, Запорізька область
 Шитко Карина «Іншопланетник Айкіс», (плетіння), ЦДЮТ імені Євгенії Максимівни Руднєвої, м. Бердянськ, Запорізька обл.
 Руденко Анастасія «Космічна подорож» (стрінг-арт), КЗ «ЗОШ інтернат №2», м. Запоріжжя
 Куца Діана «Межгалактична фея» (пап’є-маше), КЗ «БДЮТ» Березнівської РР, «Виготовлення іграшок-сувенірів», Рівненська обл.
 Свінціцька Ольга «У сонячному сяйві» (витинанка), гурток «Декоративно-прикладне мистецтво», смт Романів, Житомирська обл.
 Кутова Марія «Неймовірна дружба» (кераміка), ПНЗ «Багатопрофільний МЦ», народний художній колектив-студія «Сходинки», м. Черкаси.
 Севрук Надія, Данільченко Мілана, Кроха Віолетта, Баширова Елеонора «Космічні друзі» (шерсть), ПНЗ «Багатопрофільний молодіжний центр», «Дива з вовни», м. Черкаси
 Петренко Марія «Жива галактика»(ліплення), Центр ДЮТ Чорнобаївської СР, народний гурток «Юний художник», Черкаська обл.
За ІІ місцеЧорнобой Віталій Гра «Вірю не вірю», Христинівський РБДЮТ, гурток «Оригамі», м. Христинівка, Черкаська обл.
 Шкіль Анастасія «Інопланетний друг»(плетіння), НВК №9 ім. А.М. Трояна, м. Кам’янець-Подільський, Хмельницька обл.
 Безгуба Надія, Юскевич Дмитро, Бурдій Артем «Місяць – це велика таємниця, незбагнених загадок криниця» (пап’є маше), Золотоніський Будинок ДЮТ, «Фантазія», «Театральна маска», «Графіка», Черкаська обл.
 Черниш Вікторія «Парад планет» (бісер), ПКЗ «БДЮТ» Веселівської СР, смт Веселе, Запорізька обл.
 Герасимчук Аліна «Емочка» (м’яка іграшка), Брусилівський ліцей №1 ім. І.І. Огієнка, смт Брусилів, Житомирська обл.
За ІІІ місцеМякішев Владислав «Космічний простір «Диво-казка» інтерактивне панно на магнітах, КЗ «БДЮТ», смт. Приазовське, Запорізька обл.
 Пугачов Роман «Знак зоряного патруля» (світильник), Позашкільний навчальний заклад «ЦДЮТ», м. Енергодар, Запорізька обл.
 Коханевич Даниїл «Космічна подорож»(дерево), КЗ «ЦДЮТ» Рокитнівської СР, «Різьблення по дереву», Рівненська обл.

5. В номінації «Фото-, відео- та кіномистецтво» дипломами УМАКО «Сузір’я» нагородити:

Вікова категорія 8-12 років

За І місцеШигін Лев «Interstellar» (фільм), ПНЗ «Центр ДЮТ», м. Енергодар, Запорізька обл.
 Рудий Максим, фото «Міжгалактичний аеропорт», Голованівський Будинок ДЮТ, Кіровоградська обл.
За ІІ місцеПоломаренко Святослав, Шеремета Андрій відео «Інтервю з Ілоном Маском», КЗ «мСЮТ», «Основи інформаційних технологій», м. Черкаси
 Івашев Роман, відео «Таємничий Всесвіт», Білоцерківська спеціалізована школа №9, м. Біла Церква, Київська обл.
 Самарська Ліза фото «А за вікном…» Новомиргородський МЦДЮТ, Кіровоградська обл.
 Руденко Данило фото «Сяюче місто», Костянтинівський ліцей «Ерудит», Мелітопольський район, с. Костянтинівка, Запорізька обл.
За ІІІ місцеГоляницький Олександр фото «На старті майбутнього», Житомирська ЦНТТМ, гурток «Юний фотоаматор», Житомирська обл.
 Музика Юлія фото «Яскрава зірка Всесвіту» КЗ «Центр учнівської творчості», гурток «Юний фотограф», с. Гринівці, Житомирська обл.

Вікова категорія 13-16 років

За І місцеОлексюк Ангеліна, Маніцина Анастасія відео „Зоряне небо”, ЦДЮТ Горішньоплавнівської МР, гурток графічного дизайну „Оригінальні штуки”, Горішні Плавні, Полтавська обл.
 Колективна робота фільм «Політ на Марс», ЦТТ та комп’ютерних технологій, гурток «Відеоаматори», м. Костопіль, Рівненська обл.
 Морозов Михайло фото «Зоряне скупчення «Плеяди», Маріупольський ЦНТТУМ, гурток «Астрономії», м. Маріуполь, Донецька обл.
За ІІ місцеКанарський Тимур, відео «Космічна фантазія», Центр позашкільної освіти «Веселка», відеостудія «Креатив»,  м. Тараща, Київська обл.
 Шкіль Анастасія відео репортаж «Здвиженськ», Брусилівський ліцей ім. Г.О. Готовчиця, студія «Zдвижок», смт Брусилів, Житомирська обл.
За ІІІ місцеГушта Кароліна відео «Велика помилка людей», КЗ «Черкаський ОЦНТТУМ», гурток «Художня комп’ютерна анімація», м. Черкаси
 Турецька Анастасія фото «Яскрава зима», Запорізька спеціалізована школа фізичної культури І-ІІІ ст. №18, м. Запоріжжя
 Мацкевич Христина фото «Крізь пітьму», КЗ «Фастівський центр позашкільної роботи», м. Фастів, Київська обл.

6. В номінації «Комп’ютерна графіка» дипломами УМАКО «Сузір’я» нагородити:

Вікова категорія 8-13 років

За І місцеБелка Олена «Маленький принц», КЗ «Запорізький ОЦНТТУМ «Грані», м. Запоріжжя
 Соколовська Катерина «Зустріч друзів», Енергодарський навчально-виховний комплекс №5, м. Енергодар, Запорізька обл.
 Сташенко Вероніка «Око Всесвіту», ЦДЮТ Мошнівської СР, «Фотогурток», с. Софіївка, Черкаська обл.
За ІІ місцеЛівак Анна «Дивосвіт», Петрівський ЦДЮТ, гурток «Макрос», м. Кропивницький, Кіровоградська обл.
 Андрєєва Ксенія «Космічна фантазія», МЦ «Слобожанська духовна криниця ім Миколи Щепенка», «Школа успіху», м. Сватове, Луганська обл.
За  ІІІ місцеБоровська Даря «Вперед до зірок», Коростенська ЗОШ І-ІІІ ст. №13, 6 клас, м. Коростень, Житомирська обл.
 Вайда Михайло «Астрономія», Стрийська СЮТ, обчислювальна техніка, Львівська обл.

Вікова категорія 14-16 років

За І місцеТютюнник Анастасія «Мій друг Р-Р», КЗ «Запорізький ОЦНТТУМ «Грані», м. Запоріжжя
 Буднєв Віталій «Космічна мандрівка», КЗ «Долинська ЗОШ №1 І-ІІІ ст., м. Кропивницький, Кіровоградська обл.
За ІІ місцеТаран Дарина «Інтерселлар», Центр художньо-естетичної та НТТУМ, гурток «Юний художник», м. Кам’янка, Черкаська обл.
 Гусєв Іван «Зореліт», Сквирський ЦДЮТ, гурток «Початкове технічне моделювання», м. Сквира, Київська обл.
За ІІІ місцеКовальчук Любомир «Перша марсіанська оаза», ЦТТКТ м. Костопіль, «Гурток «Відеоаматори», Рівненська обл
 Сушко Олексій «Розглядаючи Всесвіт», Енергодарська ЗОШ І-ІІІ ступенів №7, м. Енергодар, Запорізька обл.
 Лалов Климент «Мій Всесвіт», КЗ «Запорізька СЗОШ -інтернат №2»,  м. Запоріжжя
 Коваль Анастасія «Все в наших руках», КЗ «ОЗ Любарська гімназія №1, 10 клас, смт Любар, Житомирська обл.
 Покатов Деніс, Мусієнко Деніс «Наша планета – база», ЦТДЮ ім. Данила Туптала, комп’ютерний клас «bytа», смт Макарів, Київська обл.

7. В номінації «Музичне мистецтво» відзначити твори авторів:

1. Коломієць Олександра (18.01.2005) «Космічні почуття», Олевська гімназія, 10 клас, керівник гуртка Коломієць Наталія Василівна, м. Оленівськ, Житомирська обл.
2. Назарчук Наталія (03.12.2005) «Намалюю тобі зорі…», Снігурівська ЗОШ І-ІІІ ст. Новогуйвинської ТГ, 9 клас, Бурківська Олена Вікторівна Житомирська обл.
3. Лисенко Дмитро (04.09.2011) «Я малюю», КЗПО «Обласний центр ДЮТ», Мурашевська Наталія Григорівна, м. Житомир
4. Махнівська Надія (23.08.2010) «Гімн планети Марс», Ірпінський ЦПО, гурток «Вокальний спів», Махнівська Євгенія Миколаївна, м. Ірпінь, Київська обл.
5. Білобородько Дмитро (16.01.2005), Прудник Дмитро (25.03.2005) «Глибини Всесвіту Bilprud», Васильківський академічний ліцей «Успіх», 11 клас, Лірник Ніна Валентинівна, м. Васильків, Київська обл.
6. Калита Дарина (06.08.07) «Подорож Мультивсесвітом», «Планета Х», «Бетельгейзе», Охтирська ЗОШ І-ІІІ ст. № 2, 8-В клас, Логвіненко Валентина Володимирівна, м. Охтирка, Сумська обл.

Окремо хочемо відмітити наступні роботи учасників:

Комп’ютерна графіка «Космічна мандрівка»

Буднєв Віталій, КЗ «ЗОШ №1 І-ІІІ ст. Долинської МР», Керівник Цвєткова Ольга Леонідівна, м. Кропивницький

До 2035 року стали можливі подорожі в космосі між планетами. Один із дослідників космосу вирішив полетіти на Марс для проведення досліджень. Приземлившись на поверхню планети, у нього відмовили двигуни, які відповідають за зліт, тому він залишився на поверхні планети чекати на допомогу. Запасів повітря та їжі в його кораблі вистачило для життєзабезпечення до того часу, як прибула допомога.

Відеомистецтво «Зоряне небо»

Олексюк Ангеліна, Маніцина Анастасія, Вік: 14 років та 17 років, ЦДЮТ, гурток графічного дизайну «Оригінальні штуки», Керівник Полузан Єлізавета Вікторівна, М. Горішні Плавні, Полтавська обл.

Творчий задум: своїм відео, автори хотіли зацікавити як і дорослих так і малих до цікавого світу космосу.

Ідея створення: на заняттях гуртка, діти не лише вивчають програми для створення графіки та монтажу відео, а ще малювати та фантазувати. Тому діти вирішили поєднати свої навички у такий цікавий спосіб.

Основні технологічні етапи створення моделі: створення ескізів та розкадровки, написання сценарію, зйомка відео, монтаж відео.

Застосовані комп’ютерні програми: Movavi Video Editor Plus

Використані матеріали і інструменти: папір, маркери, олівці, компютер, програма для монтажу.

Космічна пісня

Нособокова Анна-Марія, 13 років, ЦТДЮ, гурток літературознавства «Перлина», керівник Юрченко Ванда Вікторівна, смт Летичів, Хмельницька обл.

Короткий опис роботи: головна героїня твору Блакитна Зірка, подорожуючи космосом, дізнається, що таке почуття, любов, дружба. Через певний час вона стає Сонцем для декількох планет. На них зароджується життя. Зірка розуміє, що вона невдовзі згасне і хоче врятувати життя на планетах. Проте, гуманоїди постійно воюють між собою і не знають про загрозу. Тоді Блакитна Зірка співає пісню, яка доходить до сердець живих істот і змушує їх припинити війну. Пісня стає у Космосі гімном Життя.