Смерть Євгена Олексійовича Джура

«Українське молодіжне аерокосмічне об’єднання «Сузір’я» з глибоким сумом висловлює свої співчуття у зв’язку зі смертю Євгена Олексійовича Джура.

3 вересня 2022 року на 82 році пішов із життя прекрасний педагог, відомий учений у галузі технологій ракетно-космічної техніки, доктор технічних наук, професор кафедри технології виробництва літальних апаратів Дніпровського національного університету імені Олеся Гончара, заслужений діяч науки і техніки України, лауреат Державної премії України.

Пішов з життя чоловік, який самовіддано присвятив себе створенню ракетно-космічної техніки в Україні.

Велику увагу Євген Олексійович приділяв молодим вченим і фахівцям, які пов’язали свою професійну діяльність з наукою про космос та ракетобудуванням.

Протягом більш ніж півсторіччя професійної діяльності в Дніпропетровському національному університеті і Фізико-технічному факультеті ДНУ Євген Олексійович всебічно підтримував та розвивав аерокосмічну освіту, активно сприяв створенню сприятливих умов для інтелектуального розвитку підростаючого покоління, підтримки талановитої молоді.  Завдяки його небайдужості та натхненню було підготовлено цілу плеяду високопрофесійних працівників галузі.

Висловлюємо співчуття його родині, близьким та колегам.

Світла пам’ять про нього назавжди залишиться у наших серцях.