Список учасників конкурсу Космічні Фантазії 2021:

Учасники Всеукраїнського гуманітарного конкурсу «Космічні фантазії» 2021 рік

Література та журналістика – проза, поезія

Вікова категорія 8-12 років

Прізвище, м’я, по-батькові автораВікНазва роботиОсновний мотив Твору Помітки журіЗаклад освіти, гурток, ПІП керівника гуртка, область
1Дергай Ангеліна25.09.2009 11 роківПоетична збірка Космічний турист”Роздум над справжніми цінностями людини, Землі, космосу(10+) ІІІ мБагачанський Перший ЗЗСО І-ІІ ст., 6 клас, Котубей Юлія Сергіївна, Миргородський район, с. Багачка,Полтавська область
2Євченко Олександр02.04.08«Пригоди кролика Квікега: у пошуках космічної моркви» (казка)Цікаві наукові факти та власні ілюстрації (10+) ІІІ мЗОШ І-ІІІ ст. № 21 м. Житомира, 7-А клас Євченко Світлана Василівна, учитель української мови та літератури, м. Житомир
3Христюк Поліна19.11.08«Незвичайна мандрівка» (казка)Порозуміння з інопланетянами -цікавий сон Оленки (10)КЗПО «Обласний Центр ДЮТ»,  гурток «Літературна творчість»  Повшедна Надія Євгенівна; м. Житомир
4Пасюкевич  Анна12 років 7 кл«Ще не час» (вірш)«Вперше про Землю нам треба подбати, «своє» зберегти щоб кожен умів»Золочівська СЮТ, технічне моделювання Сапелюк Галина Миколаївна, Львівська обл.
5Підкорчевний Данило Шумінська Тетяна11 р. 5 клас 13 р.8 кл«Чудодійні ліки»Мотив подолання своїх страхів і завдяки цвіту папороті врятування іншої планети (11) ІІ мЗолочівська СЮТ, технічне моделювання Сапелюк Галина Миколаївна, Львівська обл.
6Тиро Валентина12 рок 7 кл«Небесне диво» (вірш)Про Сонячне затемнення (10)ЦПО м. Самбора, технічне моделювання, Добош Галина Іванівна, Львівська обл.
7Баландюк  Марія10 років«Нічні пригоди зірочки Марічки»Пригоди, мрії уві сні (10)Сокальський БДЮТ, «Художнє слово» Звірко Оксана Миколаївна Львівська обл.
8Бербенчук Єгор07.04.08«Незабутня зустріч»(інтерв’ю з К.Е.Ціолковським)Дослідження по формі і змісту – відмінно (12+) І мСолодководненський навчально-виховний комплекс «Заклад ЗСО освіти І-ІІ ст. – ЗДО» Розівської СР Зеленський О.А. с. Солодководне, Запорізька обл.
9Ващакіна Світлана15.10.2010«Космічні слідопити» (інтерв’ю)Двома мовами – українською і англійською (10+) ІІІ мТерпіннівський колегіум «Джерело», Мокроусова І.Б. Мелітопольський район, с. Терпіння, Запорізька обл.
10Мирошниченко Тетяна22.07.2010«Як Джордж на невідомій планеті побував» (віршована казка)«На мудрих прислів’ях жити він вчився, завжди пам’ятав… де народився, там і згодився» (12+) І мСеменівський заклад ЗСО І-ІІІ ст. Мирошниченко Ю.А., Мелітопольський район, с. Семенівка, Запорізька обл.
11Піддубна Вікторія06.03.2009«Хіт-парад планет» (вірш)Хто пісенний чемпіон у планетному марафоні – дізнавалася авторка (9)Великобілозерський навчально-виховний комплекс № 1 (школа-садок) Некрасова О.В,. с. Велика Білозерка, Запорізька обл.
12Балашук Евеліна24.07.2012Вірш «Я в космосі була»Радість нових вражень, мрій від загадковості космосу (12+) І мБерестівський ЗЗСО  Сарненського району, 3 клас, Балашук Світлана Іванівна, Рівненська обл.
13Левценюк Владислав29.02.2011Вірш «Якби полетіти в небо»«Космос буду вивчати, щоб братика маленького навчати» (10)Приватний заклад «Дубенська гімназія «Премудрість», 3 клас Богута Наталія Олександрівна, Рівненська обл.
14Антонюк Андронік27.11.2009Казка «Чудеса вірної дружби: здолати невидимого ворога»Змістовна розповідь про дівчинку, яка врятувала Землю від коронавірусу (11) ІІ мКЗ «Будинок учнівської молоді» Вербської СР Дубенського району, «Екотеатр», Рівненська обл.
15Пожарська Вікторія24.11.2012Казка «Про Галинку і Сонечко»Як Галинка, Косі і Мосі врятували Сонечко і допомогли Землі (11) ІІмТуменський ЗЗСО Висоцької СР Сарненського району, 2 клас, Микуляк Ніна Володимирівна, Рівненська обл.
16Баранюк Дарія14.02.2008Оповідання «Санько, Матвій і центуріони» ІІІ мЛіки від хвороби знаходяться в уявленні –впевнена авторка (10+)Судобицька ЗОШ І-ІІ ст. Тараканівської СР Дубенського району Баранюк Ганна Сергіївна, Рівненська обл.
17Шабанова Вероніка13.10.2008«Космічне майбутнє…» (вірш)«Хай будуть відкритими далекі світи, але таку ж Землю там ніде не знайти»(10)ЗОШ І-ІІІ ст. ЦПО Ганнівської СР, Новоукраїнського району, Шабанова Лілія Сергіївна, м. Кропивницький, Кіровоградська обл.
18Шевченко Вадим15.01.2009«Космічне майбутнє» (вірш)«У Всесвіті місця достатньо усім, тож маємо разом будувати спільний дім» (10)Оситнязька ЗШ І-ІІ ст. філія КЗ «Великосеверинівська ЗОШ І-ІІІ ст., ПЦ», Шевченко Світлана Миколаївна, м. Кропивницький , Кіровоградська обл.
19Фадєєва Дарія15.04.2012«Космос» (вірш)«І бажання загадати: таємницю розгадати»(10)Будинок ДЮТ Олександрійської МР, вокальний гурток «Зоряний шлях» Онопа Сергій Миколайович м. Кропивницький, Кіровоградська обл.
20Садовенко Софія10.03.2008«Подорожі у майбутнє»Дослідження: чи можливі подорожі в часі (теорія, проекти, приклади) (10)КЗ «Устинівське НВО ЗОШ І-ІІІ ст.», секція КМАНУМ, відділення «Технічні науки», 7 клас Олійник Ольга Миколаївна  м. Кропивницький, Кіровоградська обл.
21Долотенко Анастасія24.07.2010«Розмова з Космосом» віршУявлення автора про «Космічний загадковий спів» (12) І мЦДЮТ Смілянської РР, літературна студія «Калиновий сонет», СШ І-ІІІ ст. Балаклеївс. СР, 5 клас Шугар Тетяна Вікторівна, с. Костянтинівка, Черкаська обл.
22Мельник Альона21.10.2-11«Любов рятує Всесвіт» (вірш)10СЮТ міста Умані, гурток «Оригамі», Людвенко Ірина Юріївна  м. Умань, Черкаська обл.
23Безталанна Дарина18.09.2009«Космічна лічилочка» вірш«віршована» Сонячна система зі знанням астрономії (11) ІІ мБДЮ, гурток «Початкового технічного моделювання», Нишпора Любов Василівна, м. Тальне, Черкаська обл.
24Гень Юрій30.08.2008«Дистанційне навчання у Сонячній системі» (вірш)«Помінялися часи – не дивуйтеся, батьки! Ковток свіжого «онлайн», любий вчителю нам дай» 10+ ІІІКЗ «Шполянський ЦДЮТУМ» гурток «Спадок», Гень Оксана Петрівна м. Шпола, Черкаська обл.
25Шевченко Аліна04.03.2008«Небесна квітка Айстра» (Вірш у ІV ч.)про зірки і айстри: «Як світять далеко їм сестри, й палкий надсилають привіт»(12) І мМіський БДЮТ м. Умані, гурток «Українознавство», Попова  Оксана Борисівна м. Умань, Черкаська обл.,
26Потапенко Софія28.01.2010«Чарівні пригоди маленької зірочки»(казка з ілюстраціями)Зірки в Різдвяну ніч допомагають запалити вогники добра і допомоги (12+) І мВасильківський НВК Гімназія –ЗОШ І-ІІІ ст. №8, 5 клас, Горбунова Валентина Вікторівна,  м. Васильків, Київська обл.
27Пошабля Яна17.03.2009Оповідання «Планета казок»Читати книжки – корисно! (10)Бориспільська ЗОШ І-ІІІ ст. №3, 6 клас, Сокол Валентина Василівна, м. Бориспіль, Київська обл.
28Слива Анна04.05.2008«Наша Галактика – Чумацький шлях»(нарис)Автор досліджує Чумацький шлях та аналізує подальші кроки для вчених(12) І мПереяславський будинок художньої ТДЮМ Бориспільського р-ну, гурток «Міська Рада Дітей Переяслава», Омельченко Ірина Іванівна,  м. Переяслав, Київська обл.
29Домбровський Нікіта05.08.2008«Мрії в космічному просторі» (вірш)«На Землі бувати Раю! Нездійснений мрій не буває!»(10)Теліжинське НВО «ЗОШ І-ІІІ ст. – дитячій садок» Тетіївської РР, 7 клас, Музичук Олена Іванівна, с. Теліжинці, Київська обл.
30Федорова Дарина9 років«Казка про дівчинку, русалку та падаючі зорі»Маленька казочка-танок з зірочками (10)Пасічнянський НВК «ЗОШ І-ІІІ ст., технологічний ліцей», Яремус Поліна Іванівна, с. Пасічна, Хмельницька обл.
31Якімова Анастасія19.06.2010«Казка про маленьку зіроньку»Мотив постійно відроджуваного життя як надання вчасної допомоги (11) ІІ мБудинок ТДЮ Красносилівської МР, гурток «Польська мова», Зубчук Марина Анатоліївна, м. Красилів, Хмельницька обл.
32Біскуп Владислав24.07.2012«Космічні друзі»9Пасічнянський НВК «ЗОШ І-ІІІ ст, технологічний ліцей», Котлярова Лариса Марянівна, с. Гречана, Хмельницька обл.

Вікова категорія 13-16 років

1Каленик Олег22.01. 2006«Чого чекати від космосу?»8Митинецька ЗОШ 1-3 ст., Харчук Наталя, село Хотьківці, Хмельницька обл.
2Нособокова Анна-Марія20.01. 2008«Космічна пісня» (твір)Мотив загадковості музики і її впливу на усе живе (12) І мЛітичівський ЦТДЮ, гурток «Перлина», Юрченко Ванда Вікторівна, смт Летичів, Хмельницька обл.
3Лободзінський Антон11.08. 2005«Ніколи знову» (легенда)Взаємодія стихій землі, води, повітря та їх «наука» для людства(9)Летичівський ЦДЮТ, гурток «Юнкор» Ількова Марина Сергіївна, смт. Летичів, Хмельницька обл.
4Біленький Богдан03.12. 2006«Одного разу на іншій планеті» (казка)Казка вчить цінувати те, що маємо (10)КЗ «Любарський ОЗ ЗОШ І-ІІІ ступенів №2», 8 клас, Наталія Миколаївна, с. Юрівка, Житомирська обл.
5Кардаш Анна19.02. 2006«Космічна мандрівка душі» (пісня)Автор запрошує побачити незвичайне в повсякденності та знайти себе (11) ІІ мГімназія імені В.П. Фількова Лугинської СР, 9 клас; гурток «Літературна творчість»  КЗПО «Обласний ЦДЮТ» Хомишен Яна Михайлівна, смт. Лугини,  Житомирська обл.
6Коломієць Олександра18.01.2005«Космічні нефантазії» (есе)Мотив вирішального вибору – залишатися людиною (10)Олевська гімназія, 10 клас; гурток «Юний журналіст» Заруба Тамара Валентинівна ( заст. дир. З вих. Роб.), м. Олевськ, Житомирська обл.
7Кропивницька Анна17 роківМісія «врятувати кам’яне життя» (казка) ІІІ мРозповідь про дві сторони благих намірів і допомогу іншім (10+)ВК «Ш-Л І-ІІ ст.-ліцей інформ. технологій  ім. Л.Х. Дарбіняна» 11-А клас, Ліневич Алла Володимирівна, Коростишів, Житомирська обл.
8Боровик Ангеліна14 років«У лабіринтах химерних думок» Збірник віршів з ілюстраціямиМотив втілення своїх ідей: творчий Всесвіт, «де вирує своє життя, свої закони» (12) І мЦДЮТ Овруцької МР гурток «Основи журналістики» Калініна Наталія Сергіївна, м. Овруч, Житомирська обл.
9Сахно Данило05.11.08«Несподівані гості» (казка)Мотив допомоги дівчинки Тетянки прибульцям (11) ІІ мКЗ «Студеницький ліцей» Глибочицької СР, 6 клас, Кучук Олена Михайлівна, с. Студениця , Житомирська обл.
10Очабрук Лілія14 р. 1.03.06 р«Земля-космічний корабель людства»Казка про комп’ютерні центри та справжні цінності людей (10+) ІІІСокальський БДЮТ «Юний журналіст» Черешневський Олег Михайлович, Львівська обл.
11Харченко Ксенія28.02. 2005«Зірковий хлопчик»Мотив пізнання після «перебування на Марсі» (10)Енергодарський НВК №1 Белименко С.В., м. Енергодар, Запорізька обл.
12Воробйова Анастасія15.03. 2007«Неймовірно, але повчальне»Мотив уболівання за свою планету 10+ ІІІ мЕнергодарська ЗОШ І-ІІІ ст. № 2 Пелипенко С.І. м. Енергодар, Запорізька обл.
13Глєбова Тетяна06.06. 2006«Космічний простір» (вірші)Вірші про Космос, Землю і людей(12) І мКЗ НВК «Якимівська гімназія» Погорєла І.О., смт Якимівка, Запорізька обл.
14Гречанюк Дар’я03.04. 2006«Місія – Космос» (вірш)«Маєм іти до мети подолавши вагання» — присвячення Л. Каденюку (12) І мСШ І-ІІІ ст. №16 з поглибленим вивченням іноземних мов, Шадріна В.В., м. Бердянськ, Запорізька обл.
15Макаренко Анастасія11.05. 2006«У пошуках сонячного променю»Фантастика про протистояння «Павутиння» і сили Землі (10+) ІІІ мКЗ «СШ–ЗОНЗ №1 І-ІІІ ст. з поглибленим вивченням окремих предметів та курсів» Шаталінська С.І, м. Приморськ, Запорізька обл.
16Семенець Анна14.01. 2004«Космічне сміття: хто винен і що робити?»Пошуки розв’язання актуальної проблеми (12) І мЗапорізька ЗОШ І-ІІІ ступенів № 15 Запорізької МР Завірова М.Л., м. Запоріжжя, Запорізька обл.
17Федюніна Олександра18.12. 2003Новела «Зоряні соколи»фантастика про сигнали космосу і прагнення допомогти (10)Великобілозерський НВК №1 –школа-дитячий садок, Некрасова О.В., с. Велика Білозерка, Запорізька обл.
18Ященко Анастасія26.02. 2004«Втратити двічі»(казка з іл.)мотив казки: роздуми на вічні теми (11) ІІ мКУ «Пологівський колегіум №1» Корнейко Н.І., м. Пологи, Запорізька обл.
19Залевська Ольга Коваленко Віталій29.12. 2003 16 роківВідео репортаж «Космічні фантазії»Інтерв’ю за підсумками обласного етапу конкурсу (9)Дитячо-юнацька телестудія «Грані» КЗ «Запорізький ОЦНТТУМ «Грані», Едель М.Г., м. Запоріжжя, Запорізька обл.
20Остапчук Олена2007Фантасмагорія «Космічна подорож»«Наша Земля – планета надії» (10)Здолбунівський ЦТДЮ, літературна студія «Зорецвіт» Бржечко Юрій Ростиславович, Рівненська обл.
21Майлат Анастасія15.08. 2007«Симпозіум планет» Віршована п’єсаПланети Сонячної системи з’ясовують як допомогти Землі під час пандемії (10+) ІІІ мРівненський міський ЦТУМ, «Розвиток математичних здібностей» Марисюк Лариса Антонівна, Рівненська обл.
22Кірічук Арсеній27.08. 2007Оповідання «Захар і Біблія»Автор знайшов відповіді на свої питання (10)Приватний заклад «Дубенська гімназія «Премудрість», 6 клас Свінтозельська Тетяна Іванівна, Рівненська обл.
23Натяжко Олексій30.03. 2006Есе «Я люблю дивитися у небо»Тема польоту на Марс наводить автора на роздуми і мрії (10)Центр технічної творчості та комп’ютерних технологій, м. Костопіль, «Юні винахідники» Герасимчук Юрій Петрович, Рівненська обл.
24Олекса Олексій22.02. 2007 «Реінкарнація» (есе)Автор аналізує розвиток людської цивілізації (10)Центр технічної творчості та комп’ютерних технологій, м. Костопіль, «Юні винахідники» Герасимчук Юрій Петрович, Рівненська обл.
25Прокопчук Мирон25.06. 2007«Сиріус та Цефеїда» (казка)Ідея Космічної Дружби і Справедливості (12) І мТуменський ЗЗСО Висоцької СР, Сарненського району, 2 клас Прокопчук Наталія Герасимівна, Рівненська обл.
26Борисова Анжеліка21.03. 2006«Творча збірка» (вірші +оповідання)Мотив патріотизму (11) ІІ мНовомиргородський мЦЮТ, гурток «Дебати», Горбулько Любов Григорівна, Кіровоградська о.
27Зайченко Дар’я09.04. 2004«Космічна розмова»(вірш)«У Всесвіті ми всі єдині, дорога в небо зла не принесе людині» 10Миколаївський  заклад «ЗСО І-ІІІ ступенів» Соколівської СР Саламаха Інна Юріївна, м. Кропивницький, Кіровоградська обл.
28Дудіна Ангеліна28.06. 2005«Астрономія – казка» (вірш)«Астрономія – це казка, ти вивчай її, будь ласка» (9)КЗ «Ганнівська ЗОШ І-ІІІ ст. – ЦПО, гурток «КВАНТ» Мінчик Ірина Вікторівна м. Кропивницький, Кіровоградська обл.
29Струк Марія03.11. 2007«Таємниця Космовинки»Фантазія-сон про космічну мелодію (10)КЗ «Шполянський ЦДЮТУМ», «Спадок», Гень Оксана Петрівна м. Шпола, Черкаська обл.
30Гончаренко Валерія05.06. 2005«Скажіть, чи любите Ви Землю?» вірш«Вклонитися кущу калини. І пам’яті своїх дідів» (10)КЗПО «Ватутінська СЮТ», гурток «Штучні квіти», Гончаренко Людмила Олександрівна, м. Ватутіне, Черкаська обл.
31Хуторний Владислав12.05. 2006«Подорож» віршІдея духовного відродження (10+) ІІІ мКЗ ПО СЮТ, гурток шахів, Ткаченко Володимир Іванович м. Ватутіне, Черкаська обл.
32Скорик Єлизавета10.05. 2007«Моє призначення на Землі» (оповідання)Мотив осягнення сутності життя і віри в свої сили (12) І мВеликополовецький НВК «ЗЗСО» Фурсівська СР, Білоцерківської МР, 7 клас, Хіврич Світлана Миколаївна, с. Фурси, Київська обл.
33Янішевська Аріна20.12. 2006Детектив «Ціна брехні»Дослідження: що таке правда, вигадка чи брехня і їх «космічний слід» (12) І мБілоцерківська гімназія №2, 8 клас, Гребінь Віра Валеріївна, м. Біла Церква, Київська обл.
34Мацерук Олександра05.11. 2007«Лицарі Серця – Хранителі Землі»(повість)Незакінчена історія повернення додому на рідну планету Земля 10КЗ «Фастівський ЦПР», гурток «Принципи учнівського самоврядування», Петренко Ірина Анатоліївна, м. Фастів, Київська обл.
35Циганок Єлизавета22.09. 2006Тематичний репортаж «Планетохід «Perseverance” наполегливо долає космічні відстані до Марсу»Цікаві факти марсоходу «Perseverance” (Наполегливість), який працює на Марсі (10)Переяславський будинок художньої творчості дітей, юнацтва та молоді Бориспільського району, гурток «Міська Рада Дітей Переяслава», Омельяненко Ірина Іванівна, м. Переяслав, Київська обл.
36Коротун Аріна12.09. 2004«Час та місце» (есе)«Просто жити тут і зараз і бути щасливим зі своїми клопотами»10Васильківський міський ЦДЮТ, театральна студія «Перлина», Забіжко Любов Олексіївна, м. Васильків, Київська обл.
37Карачун Вікторія28.11. 2004«Від зірок до планет» (пісня)«Від зірок до планет так багато часу…» (9)Фастівська школа народної майстерності, клас МАН, Сокол Валентина Василівна, м. Фастів, Київська обл.
38Савчук Катерина25.09. 2005 «Спробувати» (казка)Фантазія про зникнення Сонячної системи і її повернення (10)ОНЗ Гребінківський НВК, Білоцерківського р-ну, 9 клас, Мушта Валентина Олексіївна, смт. Гребінки, Київська обл.
39Лободзінський Антон11.08. 2005«Ніколи знову» (легенда)Мотив бунту природи проти нищення і бездуховності (10)Летичівський ЦДЮТ, гурток «Юнкор», Ількова Марина Сергіївна, смт. Летичів, Хмельницька обл.
40Корчинський Роман24.07. 2007Вірші Збірка віршів на космічну тематикуРомантичні вірші: «На планети усі завітаєм, — нас Космос огорне крильми» (11) ІІ мГурток «Юні МАНівці» Новоушицького БДТ Кам’янець-Подільського району  Моспан Надія Миколаївна, смт Нова Ушиця, Хмельницька обл.
41Григорєв Юрій22.05. 2007«Дівчинка з Місяця» азка)Фантастична, але реальна історія (10+) ІІІ мБТДЮ Красилівській МР, гурток «Польська мова», Зубчук Марина Анатоліївна м. Красилів, Хмельницька обл.
42Куніцька Тетяна06.08. 2005Оповідання «Кіт, який ловив зорі»Радість вісняного оновлення (10+) ІІІ мБТДЮ Красилівській МР, гурток «Українська мова», Зубчук Марина Анатоліївна, м. Красилів, Хмельницька обл.
43Легенчук Анастасія11.07. 2004 «Диво планети» (казка)Розуміння, що тільки наполегливою працею надаєш речам друге життя (10+) ІІІ мБТДЮ Красилівській МР, гурток «Польська мова», Зубчук Марина Анатоліївна, м. Красилів, Хмельницька обл.

Образе-творче мистецтво

Вікова категорія 8-12 років

Прізвище, ім’я, автораВікНазва роботиОцінки робітЗаклад освіти, гурток, ПІП керівника гуртка, область
1Радзієвська Дарина26.01.2009 11 років„Мрійте і Мрії здійсняться…”10Михайлівський ОЗ ЗОШ І-ІІІ ст. Шаповалова Лариса Вячелавівна с. Михайлівка, Машівський район, Полтавська область
2Руденко Лія07.02.2010«Космічна далечінь»11 ІІІ мСватівський молодіжний центр «Слобожанська духовна криниця ім. Миколи Щепенка», «Декоративно-образотворче мистецтво» Клименко Антоніна Володимирівна, м. Сватове, Луганська обл.
3Лященко Мілана17.08.2011«Загадковий космос»10ММЦ «Слобожанська духовна криниця ім. М Щепенка», «ДОМ» Клименко А.В., м. Сватове, Луганська обл.
4Золотарьова Тетяна21.01.2010«Невідомі планети»10ММЦ «Слобожанська духовна криниця ім. М. Щепенка», «ДОМ» Клименко А. В., м. Сватове, Луганська обл.
5Сєргєєва Анна27.12.2011«Галактика»10ММЦ «Слобожанська духовна криниця Клименко А. В., м. Сватове, Луганська обл.
6Васильєва Аліна13.11.2010«Бурштиновий місяць»10ММЦ «Слобожанська духовна криниця Клименко А. В., м. Сватове, Луганська обл.
7Кондратенко Дар’я21.06.2012«Загадковий космос»10ММЦ «Слобожанська духовна криниця Клименко А. В., м. Сватове, Луганська обл.
8Звягольська Софія14.05.2011«Політ на Сатурн»10ММЦ «Слобожанська духовна криниця Клименко А. В., м. Сватове, Луганська обл.
9Пасюкевич  Анна12 р. 7 клас«Ще не час»  10Золочівська СЮТ, технічне моделювання Сапелюк Галина Миколаївна, Львівська обл.
10Тиро Валентина12 р. 7 клас«Небесне диво»10ЦПО м. Самбора, технічне моделювання Добош Галина Іванівна, Львівська обл.
11Марченко Вікторія25.04.2011«Киця у космосі»12 ІІ мДонецький ОЦНТТМ, гурток «Студія образотворчого мистецтва», Бондар Людмила Анатоліївна, м. Слов’янськ, Донецька обл.
12Загоруйко Любов10.03.2008«Вони між нами»11 ІІІ мДонецький ОЦННТМ, гурток «Гончарство», Бикова Вікторія Станіславівна,  Слов’янськ, Донецька обл.
13Бикова Орина23.06.2011«Ми існуємо»8Донецький ОЦННТМ, гурток «Гончарство», Бикова Вікторія Станіславівна м. Слов’янськ, Донецька обл.
14Шмельова Наталя02.06.2010«Так з’явилася Земля. Початок»11 ІІІ мДонецький ОЦННТМ, гурток «Гончарство», Бикова Вікторія Станіславівна, Слов’янськ, Донецька обл.
15Калінкіна Вероніка19.10.2008«Космічний ресторан»12+ І мЦПО ім. О. Разумкова, «Художня майстерня», Сапонюк Валентина Олександрівна, м. Бердичів, Житомирська обл
16Дерлеменко Надія15.09.2009«А все-таки вона кругла»10+Іршанський ліцей, гурток  «Образотворче мистецтво» ЦЕВ Коростенського району Стефура Михайло Ігорович, смт. Іршанськ, Житомирська обл.
17Кононенко Олександра14.07.2008«Космічний друг»12+ І мПалац ТДЮ Броварської МР, студія образотворчого мистецтва «Вернісаж», Лобода Марина Володимирівна, м. Бровари, Київська обл.
18Маковкін Микола18.12.2012«Космічна феєрія»10РЦТДЮ, гурток «Образотворче мистецтво», Маковкіна Наталія Сергіївна, смт Володарка, Київська обл.
19Левченко Ольга24.07.2010«Незвіданий космос»12+ І мКЗ «Центр позашкільної освіти», творча студія «Палітра», Цвіга Неоніла Анатоліївна, м. Тетіїв, Київська обл.
20Падалка Анастасія13.03.2008«Всесвіт надихає»12+ І мКЗ КОР «ЦТДЮ Київщини», народна студія образотворчого мистецтва, Мілейко Ольга Борисівна, м. Біла Церква, Київська обл.
21Анан’єва Поліна03.12.2011«Першопроходьці нових просторів»10Васильківський МЦДЮТ, студія пісочної анімації «Магія піску», Коваленко Олена Вадимівна, м. Васильків, Київська обл.
22Тарабріна Софія17.11.2008«Космічне відлуння» (графіка)12+ І мЦентр позашкільної освіти та професійного самовизначення учнівської молоді «Соняшник», творча майстерня «Радосвіт», Щербіна Надія Іванівна, м. Біла Церква, Київська обл.
23Ковальська Мілана26.10.2012«Під пильним поглядом»12 ІІ мЦентр технічної творчості та комп’ютерних технологій м. Костопіль,«ПТМ + комп’ютер» Павлюк Леся Ростиславівна, Рівненська обл.
24Братасюк Діана18.11.2009«Подорожі до інших світів»11 ІІІ мКЗ «Будинок учнівської молоді» Вербської СР Дубенського району, «Чарівний пензлик» Попович Наталія Володимирівна, Рівненська обл.
25Багатько Ілля12.06.2010Графіка «Космічний млин»11 ІІІ мЦТТКТ, «Комп’ютер + англійська мова» Дідовець Юлія Володимирівна, м. Костопіль, Рівненська обл.
26Тимчак Марічка25.10.2010Графіка «Я і киця мандруємо космосом»12 ІІ мПриватний заклад «Дубенська гімназія «Премудрість», 4 клас Ільчишина Тетяна Ярославівна, Рівненська обл.
27Піняк Софія18.01.2011Комікс «Подорож у сні»11 ІІІ мПриватний заклад «Дубенська гімназія «Премудрість», 3 клас Ільчишина Тетяна Ярославівна, Рівненська обл.
28Бойко Анна2008«На паралелі світів»11 ІІІ мРівненський мЦТУМ, «Художній дизайн» Мудрик Оксана Євгенівна, Рівненська обл.
29Карпюк Софія25.08.2009«Космічна феєрія»10Квасилівський НВК «школа-ліцей» Рівненської МР, Балаушко Олена Вікторівна, смт Красилів, Рівненська обл.
30Вайдліх Антон20.11.2011«Таємнича первозданність космосу»11 ІІІ мКЗ «Олександрівський ЦДЮТ» Олександрівської СР, гурток «Арт — студія «Яскрава» Накотенко Вікторія Василівна м. Кропивницький, Кіровоградська обл.
31Олійник Катерина13.05.2010«Галополіс»12 ІІ мГолованівський Будинок ДЮТ, гурток «Світове мистецтво» Доценко Анна Михайлівна м. Кропивницький, Кіровоградська обл.
32Коваль Оксана26.08.2010«Космічні сни»12+ І мСубботівський ЦДЮТ, студія декоративно-прикладного та образотворчого мистецтва, Ребедайло Василь Іванович м. Кропивницький, Кіровоградська обл.
33Нетис Вероніка09.02.2013«Невагомість»10КЗ «Устинівський Будинок ДЮТ», гурток «Майстерня цікавих справ», Новікова Лілія Вікторівна м. Кропивницький, Кіровоградська обл.
34Самохвал Роман07.03.2011«Мапа древнього світу»9КЗ позашкільної освіти Олександрівська СЮТ, гурток «Моделювання іграшок – сувенірів», Самохвал Ірина Вікторівна м. Кропивницький, Кіровоградська обл.
35Лаврусь Микола22.05.2012«Космічна казка»11 ІІІ мКЗ позашкільної освіти Олександрівська СЮТ, гурток «Початкове технічне моделювання» Лаврусь Роман Анатолійович м. Кропивницький, Кіровоградська обл.
36Легка Людмила13.01.2008«Краєвиди планети Сиріус»10Побузький ЦДЮТ Побузької СР, гурток «Умілі руки» Нарбекова Ельвіра Тахирівна м. Кропивницький, Кіровоградська обл.
37Брайко Аріна25.02.2011«Космічний простір»10КЗ НВО »СЗНЗ І ст. »Гармонія»-гімназія ім. Т. Шевченка-ЦПВ »Контакт», гурток «Веселі акварелі», Гумирова Юлія Юріївна м. Кропивницький, Кіровоградська обл.
38Мельник Ярослава02.06.2010«Друга Земля»12 ІІ мСЮТ міста Умані, гурток «Моделювання іграшок-сувенірів». Уманський НВК №17 «ЗОШ І-ІІІ ст. ДНЗ», 5 клас, Баклицька Юлія Дмитрівна, м. Умань, Черкаська обл.
39Шпілька Софія15.06.2009«Загадковий світ»10Єрківський КЗПО «Будинок ДЮТ», гурток «Умілі ручки», ЗОШ I-III ст. імені Героя України В.М. Чорновола, 6 клас Козієнко Валентина Борисівна смт. Єрки, Черкаська обл.
40Каюк Данило11.06.2009«Морська галактика»12 ІІ мЗвенигородський ЦДЮТ, гурток «Таємничий світ графіки». ЗОШ І-ІІ ст. №5, 6 клас Каюк Таїсія Віталіївна м. Звенигородка, Черкаська обл.
41Завезиступ Вікторія22.02.2009«Міжгалактична подорож»11 ІІІ мПНЗ «Багатопрофільний молодіжний центр», зразковий художній колектив «Вернісаж», ЗОШ І-ІІІ ст. №4, 6-А клас Коваленко Анжела Олександрівна м. Черкаси, Черкаська обл.
42Басок Катерина27.07.2010«Марсіани небайдужі, помогли землянам дуже. Землю всю вакцинували, Ковіду й сліду не стало»(комікс)9Тальнівський БДЮ, студія «Арт-стиль», Тальнівська ЗОШ І-ІІІ ст. №2, 5 клас, Вербовська Тетяна Вікторівна, м. Тальне, Черкаська обл.
43Степанюк Андрій25.06.2011«Космічна техніка України»10Дитячо-юнацький центр туризму та екологічної роботи м. Славути, 4 клас, гурток «Сходинки в світ туризму» Слівіна Алла Олександрівна,  м. Славута, Хмельницька обл.
44Веремій Вікторія13.08.2011«Освоєння космосу»10Дитячо-юнацький центр туризму та екологічної роботи,3 клас, гурток «Рослини-символи України» Верещук Ганна Йосипівна м. Славута, Хмельницька обл.
45Чернюк Вікторія10.11.2010«Галактики»9Дитячо-юнацький центр туризму та екологічної роботи, 5 клас, гурток «Фітодизайн» Верещук Ганна Йосипівна, м. Славута Хмельницька обл.
46Дольна Андріана12.12.2009«Космічна фантазія»9Дитячо-юнацький центр туризму та екологічної роботи м. Славути  5 клас, гурток «Рослини-символи України» Верещук Ганна Йосипівна м. Славута, Хмельницька обл.
47Гаврилова Вікторія14.12.2010«Неосяжний космічний простір»9Дитячо-юнацький центр туризму та екологічної роботи м. Славути, 4 клас, гурток «Рослини-символи України» Верещук Ганна Йосипівна, м. Славута, Хмельницька обл.
48Козак Анастасія07.05. 2011 рГуаш «Прибулець»9Гурток «Барви Поділля» Новоушицького будинку ДЮТ Кам’янець-Подільського району Голосняк Світлана Анатоліївна , смт Нова Ушиця, Хмельницька обл.
49Стороженко Дар’я05.09.2009«Космічний ведмідь»10Кам’янець-Подільська ЗОШ І-ІІІ ст. №10, Лівіцька Світлана Вікторівна, Хмельницька обл.
50Шенькарук Олександр20.03.2012«Дівчина-космос»10Теофіпольський ЦДЮТ «Юний художник», 3 клас, Гандзюк Наталія В’ячеславівна, Теофіполь, Хмельницька обл.
51Гончарук Вікторія12.08.2012«Сатурн із супутниками»10Теофіпольський ЦДЮТ «Юний художник», 3 клас, Гандзюк Наталія В’ячеславівна, Теофіполь, Хмельницька обл.
52Гончарук Вікторія12.08.2012«Парад планет»10Теофіпольський ЦДЮТ «Юний художник», 3 клас, Гандзюк Наталія В’ячеславівна, Теофіполь, Хмельницька обл.
53Прокопова Іванна9 років«І на Марсі яблуні зацвітуть»10Кам’янець-Подільська ЗОШ І-ІІІ ст.№12 імені І.Л. Дмитерка, гурток «Дзвіночок», Стасюк Зоя Миколаївна м. Кам’янець-Подільський Хмельницька обл.
54Ждан Ірина08.03.2012«Мій інопланетний друг»11 ІІІ мПозашкільний навчальний заклад «Будинок ДЮТ Заводського району» Грищенко Н.А.  м. Запоріжжя, Запорізька обл.
55Каплунов Антон25.05.2012«Мама потрібна усім»10КЗ «Приморська мистецька школа» (художньо — естетичне відділення) Драгнєва В.О. м. Приморськ, Запорізька обл.
56Козюкова Христина26.11.2012«Дружня космічна родина»12 ІІ мКЗ «Приморська мистецька школа» (художньо — естетичне відділення) Чумак А.А.  м. Приморськ , Запорізька обл.
57Крутов Кирило16.11.2011«Знання потрібні усім»11 ІІІ мКЗ «Приморська мистецька школа» Приморської МР (художньо — естетичне відділення Драгнєва В.О м. Приморськ, Запорізька обл.
58Мазуренко Олена08.10.2009«Космічний час»9ПНЗ «Комунарський районний центр молоді та школярів» Єременко О. В., м. Запоріжжя, Запорізька обл.
59Провандовський Єгор11.04.2009«Молоко усім планетам»10КЗ «Приморська мистецька школа»(художньо — естетичне відділення), Драгнєва В.О., м. Приморськ, Запорізька обл.
60Степанова Софія20.05.2009«Планета закоханих»9КЗ «Приморська мистецька школа» (художньо — естетичне відділення) Чумак А.А., м. Приморськ, Запорізька обл.
61Фурника Вероніка22.04.2012«Безпека в космосі»9КЗ «Приморська мистецька школа» (художньо — естетичне відділення Драгнєва В.О. Приморськ, Запорізька обл.
62Хорошніков Максим05.03.2010«Чарівний космос»10++КЗ «Запорізька загальноосвітня санаторна школа-інтернат №7 І-ІІ ст.», Назаренко О.М., м. Запоріжжя, Запорізька обл.
63Меленевич Анастасія22.05. 2009«Загадка Всесвіту»9Долинський БДЮТ, гурток образотворчого мистецтва, Тисяк Леся Василівна, с. Грабів, Івано-Франківська обл.
64Король Остап23.03.2009«Світ, що вводить в оману»10+Калуський ЦНТТУМ, гурток «Творча майстерня» Пукіш Галина Михайлівна, м. Калуш, Івано-Франківська обл.
65Качур Ірина2011«Земля – мій дім»11 ІІІ мРожнятівський БДЮТ, гурток «Образотворче  мистецтво» Андрусяк Олександра Богданівна, смт. Рожнятів, Івано-Франківська обл.
66Тимків Марія Медвідь Софія2011 2011«Невагомість»10+Рожнятівський БДЮТ, гурток «Образотворче  мистецтво» Андрусяк Олександра Богданівна, смт. Рожнятів, Івано-Франківська обл.
67Костюк Софія21.05.2012«Ловець зірок»10Івано-Франківський МЦНТТУМ, гурток «Образотворче мистецтво» ДХС «February», Панаков Микола Федорович, м. Івано-Франківськ
68Гриник Дарія29.12.2010«Подорож Сонячною системою»10Івано-Франківський МЦНТТУМ, гурток «Технічний дизайн» Гой Наталія Богданівна, м. Івано-Франківськ
69Джебко Яна18.06.2011«Космічні мрії» (акварель)11+ ІІІ мЛіцей № 18 м. Івано-Франківська, гурток «Технічний дизайн» Гой Наталія Богданівна, м. Івано-Франківськ
70Шкіряк Богдана19.06.2012«Рушник-тревел»12 ІІ ммЦДЮТ, гурток образотворчого мистецтва «Світограй», Пасірська Лілія Богданівна, м. Івано-Франківськ
71Чорнищук Андрій2009«Скарбниця Космічних просторів»10Косів ЦДТ, студія образотворчого мистецтва Харук Людмила Михайлівна, м. Косів, Івано-Франківська обл.
72Гайова Соломія2010«Берегиня космосу»8Косів ЦДТ, гурток «Декоративно-ужиткове мистецтво» Удудяк Іванна Василівна, м. Косів, Івано-Франківська обл.
73Удудяк Ростислав2013«Найкраща Земля у космосі одна»12++ І мКосів ЦДТ, Образотворче мистецтво Удудяк Іванна Василівна, с. Вербовець Косівської ТГ, Івано-Франківська обл.
74Бойко Софія22.06.2009«Сонячна планета – Земля»12 ІІ мЦПРДЮ Яремче, Розпис на склі, Пнівчук Наталія Петрівна, м. Яремче, Івано-Франківська обл.
75Васьків Владислава10 років«Космічне диво»10ЦПРДЮ Яремче Образотворче мистецтво Москалюк Любов Василівна, смт. Ворохта Івано-Франківська обл.
76Дубова Анастасія18.06.2011«Космічна принцеса»10Богородчанський ЦПО Паперокручення Вацеба Анна В’ячеславівна, с. Іваниківка, Івано-Франківська обл.
77Гекманюк Вероніка12 років«Космічна мандрівка»10Надвірнянська СЮТ, гурток «Повітряні змії», Лозинський Ярослав Михайлович, с. Верхній Майдан, Ів.-Франк. обл.
78Шамала Катерина17.11.2008«Майбутнє Всесвіту»12+ І мЯремче ЦПРДЮ Бісероплетіння Слободян Надія Григорівна,  м. Яремче, Івано-Франківська обл.

Вікова категорія 13-16 років

1Федченко Вікторія09.05.2005 15 років„Космічна подорож”12+ І мЦДЮТ Кременчуцького району, гурток „Колорит” СЗОШ № 5, 10 клас Горєлова Ганна Василівна, м. Горішні Плавні, Полтавська обл.
2Ворона Катерина17.01.2008 13 років„Космічні простори”10КЗ „Палац ДЮТ, Народний художній колектив студія «Соняшник», Юхно Катерина Василівна, м. Полтава, Полтавська обл.
3Васюк Іванна21.11.2005 15 років„Космічні краєвиди”10Кротівщинська ЗОШ, Миргородський район, 10 клас Борблик Світлана Олексіївна,  с. Кротівщина, Полтавська обл.
4Підкорчевний Данило Шумінська Тетяна11 р. 5 клас 13 р. 8 клас«Чудодійні ліки»10Золочівська СЮТ, технічне моделювання Сапелюк Галина Миколаївна, Львівська обл.
5Очабрук Лілія17.10.2004«Земля-космічний корабель людства»10Сокальський БДЮТ «Юний журналіст», Черешневський Олег Михайлович, Львівська обл.
6Сердюк Тетяна25.09.2006«За зіркою у космос»10Донецький ОЦНТТМ, «Студія образотворчого мистецтва», Бондар Людмила Анатоліївна, м. Слов’янськ, Донецька обл.
7Биков Кирило14.09.2005«Брама в інші світи»11+ ІІІ мДонецький ОЦНТТМ, «Студія образотворчого мистецтва», Бондар Людмила Анатоліївна,, м. Слов’янськ, Донецька обл.
8Дрюк Софія25.07.2008«Ти – Венера, Я – Юпітер»11+ ІІІ мДонецький ОЦННТМ, «Студія образотворчого мистецтва», Бондар Людмила Анатоліївна, . Слов’янськ, Донецька обл.
9Милютинов Максим29.06.2005«Зустріч»8Донецький ОЦННТМ, «Виготовлення сувенірів», Милютинова Марина Федорівна, м. Слов’янськ, Донецька обл.
10Феофанов Сергій08.09.2005«Безмежний Всесвіт»8Донецький ОЦННТМ, гурток «Дитяча анімація», Феофанова Євгенія Андріївна, м. Слов’янськ, Донецька обл.
11Лещенко Ілля29.12.2005«Блакитний гігант»8Донецький ОЦННТМ, гурток «Ракетомоделювання», Козлов В’ячеслав Володимирович, Донецька обл.
12Лакіза Ксенія23.12.2007«Космічне місто майбутнього»9Маріупольський ЦНТТУМ гурток «Астрономії», Козлов В’ячеслав Володимирович, м. Маріуполь, Донецька обл.
13Мартиненко Евеліна12.02.2006«Любов, що водить Сонце й зорні стелі…»12+ І мОхтирська ЗОШ І-ІІІ ст. № 2, 9-А клас Логвіненко Валентина Володимирівна, м. Охтирка, Сумська обл.
14Гриненко Дар’я15.02.07«Марсіанське життя»11+ ІІІ мОхтирська ЗОШ І-ІІІ ст. № 2, 8-А клас Логвіненко Валентина Володимирівна м. Охтирка, Сумська обл.
15Носенко Євгенія03.04.2005«Космозоо»12 ІІ мЦПО «Веселка» народна образотворча студія «Палітра», Бурлій Людмила Григорівна, м. Тараща, Київська обл.
16Шніткова Марія07.09.3005«Володарка зірок»12+ І мВасильківський НВК «Гімназія ЗОШ І-ІІІ ст. №8», 10 клас, Горбенко Людмила Миколаївна, м. Васильків, Київська обл.
17Нешпор Ольга06.06.2007«За хвилину до зустрічі»12 ІІ мСквирський ЦДЮТ, «Основи художньої майстерності», Нешпор Марина Олександрівна, м. Сквира, Київська обл.
18Карпюк Софія25.09.2009«Космічна феєрія»10Квасилівський НВК «Школа- ліцей», 6 клас Балаушко Олена Вікторівна, Рівненська обл.
19Грейнер Валерія26.11.2004«Космічне місто»10ЦПО, туризму, молоді та спорту Дубровицької МР, «Юні Пікассо», Гладкович Олена Анатоліївна, Рівненська обл.
20Мартинчук Юлія12.02.2004«Космічний рух у вимірі часу»10+КЗ «Будинок ДЮТ» Березнівської РР, «Образотворче мистецтво» Орищук Лілія Романівна, Рівненська обл.
21Чирук Анна02.11.2006Графіка «Місяць на долоні»12 ІІ мЦПО, туризму, молоді та спорту Дубровицької МР, «Юні Пікассо», Гладкович Олена Анатоліївна, Рівненська обл.
22Хижняк Поліна21.10.2008Комікс про планети9Рівненська ЗОШ № 10, 6 клас Кулінка Валентина Іванівна Рівненська обл.
23Черномор Сніжана17.01.2007«Грані світів»11+ ІІІ мОнуфріївський  районний ЦДЮТ, гурток «Образотворче мистецтво» Бондаренко С.М. м. Кропивницький, Кіровоградська обл.
24Хоменко Дар’я16.11.2006«Космічні таємниці»9Будинок ДЮТ Смілянської МР, студія образотворчого мистецтва «Перлина», Смілянська СШ І-ІІІ ст. № 12, 8-А клас, Корсунь Ніна Василівна,  м. Сміла, Черкаська обл.
25Кульбіда Ілона21.07.2005Космічний сон приснився мені. Там місто космічне стоїть вдалині»12 ІІ мТальнівський БДЮ, зразкова студія «Берегиня», Тальнівський економіко-математичний ліцей, 10 клас Маляренко Надія Володимирівна м. Тальне, Черкаська обл.
26Канельська Юлія29.06.2005«Парад планет сонячної системи»12+ І мПНЗ «Багатопрофільний молодіжний центр», зразковий художній колектив «Вернісаж», Коваленко Анжела Олександрівна, м. Черкаси, Черкаська обл.
27Плахотін Максим20.11.2008«Космічні простори»12+ І мЗвенигородський ЦДЮТ, гурток «Таємничий світ графіки», Каюк Таїсія Віталіївна, м. Звенигородка, Черкаська обл.
28Синюк Катерина09.12.2006«Безмежний Всесвіт»10Хмельницький ліцей №17, 8 клас, Джуглій Любов Степанівна, Хмельницька обл.
29Уманець Софія17.04.2007«Космічні монстри»9Хмельницький ліцей №17,8 клас, Джуглій Любов Степанівна, Хмельницька обл.
30Надвірна Аліса20.08.2007«Аліса в космічній країні»10Хмельницький ліцей №17, Джуглій Любов Степанівна, Хмельницька обл.
31Денесюк Діана05.05.2007«Вперед до нових звершень»10Хмельницький ліцей №17, Джуглій Любов Степанівна, Хмельницька обл.
32Новаленко Марія20.08.2007«Космічний колаж»10Хмельницький ліцей №17, Джуглій Любов Степанівна, Хмельницька обл.
33Новосядка Єлизавета23.08.2007«Вперед до зірок»10Хмельницький ліцей №17, Джуглій Любов Степанівна, Хмельницька обл.
34Андрощук Богдана02.12.2005«В космос не тільки люди»10Хмельницький ліцей №17, Сумішина Лариса Вікторівна Хмельницька обл.
35Бугаєвич Євгенія01.09.2007Гуаш «Погляд із Всесвіту10Гурток «Юний художник» БДТ Кам’янець-Подільського району Мирончук Тетяна Василівна, смт Нова Ушиця,Хмельницька обл.
36Васильченко Марія7 клас«Я і Всесвіт»10Шепетівська ЗОШ І-ІІІ ст. ім. М Островського, Лясковська Н.С. Хмельницька обл.
37Кривчук Андрій5 клас«Не допусти…»10Шепетівська ЗОШ І-ІІІ ст. ім. М Островського, Лясковська Н.С. Хмельницька обл.
38Царенко Артем4 клас«Вікно у космос»10Шепетівська ЗОШ І-ІІІ ст. ім. М Островського, Лясковська Н.С. Хмельницька обл.
39Савчук Дмитро7 клас«Україна в ділі»10Шепетівська ЗОШ І-ІІІ ст. ім. М Островського, Лясковська Н.С. Хмельницька обл.
40Рикун Андрей11.12.2007Селфі «Curiosity» «З любов’ю»9Пасічнянський навчально-виховний комплекс «ЗОШ І-ІІІ ст. технологічний ліцей», Тищук Юрій Олексійович с. Пасічна, Хмельницька обл.
41Орєшина Софія2008«На невідомій планеті»10Старокостянтинівський НВК «Спеціалізована школа І ст., гімназія» Героя України С.М. Бондарчука», Орєшина Тетяна Вікторівна, Хмельницька обл.
42Сєрая Єлизавета12.09.2008«Мікіландія»10Клуб юних моряків «Азовець» з флотилією Виконкому Бердянської МР, Мітіна Н.А., м. Бердянськ, Запорізька обл.
43Гончар Катерина05.08.2008«Космічний стиль»11+ ІІІ мКУ «Пологівська СРШ I-III ст. №2» ПМР Кутузова А. І., м. Пологи, Запорізька обл.
44Баженюк Леонід16.04.2003«Далеко»10Позашкільний навчальний заклад «Центр ДЮТ Олександрівського району«, Кремерова О.В., Запоріжжя, Запорізька обл.,
45Винник Єлизавета25.02.2006«Космічний ангел»10+КЗ «Гуляйпільський колегіум «Лідер», Криворучко Е.В., м. Гуляйполе, Запорізька обл.
46Волжаніна Марія21.06.2004«В простори Всесвіту»10Терпіннівська ЗОШ І-ІІІ ст., Устинова О.В, с. Терпіння, Запорізька обл.
47Готовкіна Аліна02.06.2004«Захисник планети»12+ І мПозашкільний навчальний заклад «Будинок ДЮТ Заводського району», Ковальова І.А., м. Запоріжжя, Запорізька обл.
48Михайлова Олена18.08.2007«Зірковий патруль»8Клуб юних моряків «Азовець» з флотилією Виконкому  Бердянської МР, Мітіна Н.А,. м. Бердянськ, Запорізька обл.
49Нікітін Дмитро22.02.2006«Космічна прогулянка»10КЗ  «Малобілозерська спеціалізована естетична школа-інтернат II-III ст. «Дивосвіт», Вовк С.В., Василівський район, с. Мала Білозерка, Запорізька обл.
50Паршина Марія12.05.2006«Космічні простори»12+ І мКЗ «Малобілозерська спеціалізована естетична школа-інтернат II-III ст. «Дивосвіт», Вовк С.В., Василівський район, с. Мала Білозерка, Запорізька обл.
51Пилипенко Єлизавета01.06.2007«Безкрає далеке»11КЗ «Успенівська ЗОШ І-ІІІ ст. Гуляйпільської МР, Бондаренко Т.М. с. Успенівка, Запорізька обл.
52Трошина Єлизавета16.02.2006«Міжгалактичний прибулець»9Клуб юних моряків «Азовець» з флотилією Виконкому  Бердянської МР, Мітіна Н.А., м. Бердянськ, Запорізька обл.
53Шаня Вадим20.03.2007Триптих «Космічні фантазії»10КЗ «Запорізький ОЦНТТУМ «Грані» Запорізької ОР Хникін О.М.смт. Михайлівка, Запорізька обл.
54Черняєва Анастасія31.10.2006«Космічний світ Ван Гога»12+ І мПНЗ «ЦДДЮ Вознесенівського району» Васильєва Н.Й., м. Запоріжжя, Запорізька обл.
55Клименко Владлєна16.03.2004«Когда что-то попадает тебе в глаз, помни, что это частичка Космоса»11+ ІІІ мТерпіннівська ЗОШ І-ІІІ ст. Устинова О. В., Мелітопольський р-н, с. Терпіння, Запорізька обл.
56Педан Єлизавета12.11.2004«Космічний пейзаж»11+ ІІІ мБердянська багатопрофільна гімназія № 2, Сорокін В.В., Бердянськ, Запорізька обл.
57Трегуб Ганна01.02.2004«Внутрішній космос»12 ІІ мБердянська ЗОШ I-III ст.№1, Тохтамиш Н. Г. м. Бердянськ, Запорізька обл.
58Полухіна Уляна16.01.2008«Фалаїна – планета китів»10Позашкільний навчальний заклад «ЦДЮТ Дніпровського району» Запорізької МР Руденко Т.С., м. Запоріжжя
59Лузан Анастасія17.12.2002«Далекі світи»10Малинська ЗОШ І-ІІ ст. №4, 11 клас, Зразковий художній колектив гуртка образотворчого мистецтва «Креатив» Малинського МЦДЮТ, Литвиненко Наталія Вікторівна, м. Малин,  Житомирська обл.
60Котвицька Тетяна26.08.2005«Небо зорями рясніє, Всесвіт нам бентежить мрії»10Снігурівська ЗОШ І-ІІІ ст. Новогуйвинсої ТГ, 9 клас, Мацібора Зоя Олександрівна Учитель образотворчого мистецтва, с. Волиця, Житомирська обл.
61Соколовська Софія05.12.2005«Відкриття нових планет»10Калуський ЦНТТУМ гурток «Творча майстерня» Пукіш Галина Михайлівна, м. Калуш, Івано-Франківська обл.
62Коваль Ірина10.10.2006«Море космічних мрій»12+ І мКалуський ЦНТТУМ гурток «Творча майстерня» Пукіш Галина Михайлівна, м.Калуш, Івано-Франківська обл.
63Гарасим’юк Олеся2007Космос – 2021. Перезавантаження9Косів ЦДТ студія образотворчого мистецтва Харук  Людмила Михайлівна, с. Бабин, Івано-Франківська обл.
64Ковалюк Іванна2008«Сузір’я БЛИЗНЮКІВ»10Косів ЦДТ Декоративно-ужиткове мистецтво Удудяк Іванна Василівна,  м. Косів, Івано-Франківська обл.
65Потерейко Вікторія15.12.2005«Космічна палітра»11ЦПРДЮ Яремче Розпис на склі Пнівчук Наталія Петрівна м. Яремче, Івано-Франківська обл.
66Луканюк  Соломія09.06.2007«Космічна подорож»10Богородчанський ЦПО Образотворче мистецтво Лецин Іванна Володимирівна, с. Старуня, Івано-Франківська обл.
67Мацьків Софія13 років, 7 клас«Космічні фантазії»10Рожнятівський ліцей, Гуць Наталія Михайлівна смт. Рожнятів, Івано-Франківська обл.
68Ляхович Ірина15 років, 10 клас«Космічні фантазії»10Брошнівська гімназія, Гуць Наталія Михайлівна с.Брошнів, Івано-Франківська обл.
69Довган Софія16 роківМарсохід «Наполегливість10Угорницький ліцей, Технічний дизайн Тхорик Іван Миколайович, с. Угорники, Івано-Франківська обл.

Декоративно-прикладне мистецтво

Вікова категорія 8-12 років

Прізвище, ім’я автораВікНазва роботиОцінкиЗаклад освіти, гурток, ПІП керівника гуртка, область
1Стогній Ілля09.11.2009Паперовий тунель «Сонячна система»9Сватівський міський молодіжний центр Ткачова Світлана Іванівна, м. Сватове, Луганська обл.
2Акуз Софія   Бухтата Софія14.03.2013   16.10.2012Закладинка для книги «Ракета-носій ЦИКЛОН-4М» (бісер)9Сватівський міський молодіжний центр  Пономарьова Вікторія Володимирівна, м. Сватове, Луганська обл.
3Бабенко Максим22.12. 2008Настільна гра «Подорож сонячною системою»12 ІІ мСватівський міський молодіжний центр «Слобожанська духовна криниця імені Миколи Щепенка», гурток «Образотворче мистецтво», Ткачова Світлана Іванівна, м. Сватове, Луганська обл.
4Кобель Андрій10 років 4 клас«Старт у космічний простір»9ЦПО м. Самбора, «Технічний дизайн» Сушинський Володимир Йосифович, Львівська обл.
5Сілецький Михайло8 років«Вітання з Космосу»(папір)11+ ІІІ мЦПО м. Самбора, «Юний умілець» Данилів Марія Іванівна, Львівська обл.
6Служала Надія11 років«Політ у Космос»10БДЮТ Мостиської ОТГ «М‘яка іграшка», Здирко Марія Костянтинівна, Львівська обл.
7Нужна Дар’я2011«Новорічні свята з Бамаголіною»10мЦНТТУМ, гурток дизайн тканин і декору інтер’єрів Шадріна Анна Валеріївна м. Херсон, Херсонська обл.
8Орел Марія2010«Цар планет» (композиція)11+ ІІІ ммЦНТТУМ, гурток дизайн тканин і декору інтер’єрів Шадріна Анна Валеріївна м. Херсон Херсонська обл.
9Шовкович Ангеліна2010«Садівниця Еліна»10мЦНТТУМ, гурток дизайн тканин і декору інтер’єрів Шадріна Анна Валеріївна м. Херсон, Херсонська обл.
10Могилевська Єкатерина Вольф Това Гитл2010   2011Композиція «Том і Джері на Місяці»11+ ІІІ ммЦНТТУМ, гурток конструювання та моделювання швейних виробів, Куліченко Олена Анатолівна, м. Херсон, Херсонська обл.
11Шнабська Аріна Галимон Валерія Горбанюк Катерина2010 р 2011 р 2011 р«Інопланетна морська Мавка»10мЦНТТУМ, гурток конструювання та моделювання одягу, Полоз Анна Юріївна м. Херсон, Херсонська обл.
12Калінін Єгор11 років«Модель  ракети Juno-2» (папір)9мЦНТТУМ, гурток початкового моделювання транспортної техніки, Кльоб Олександр Михайлович, Херсон, Херсонська обл.
13Божиньова Катерина11 років«Macaroshka»10мЦНТТУМ, гурток «Дизайн тканин і декору інтер’єрів» Шадріна Анна Валеріївна, м. Херсон, Херсонська обл.
14Гайдамащук Ангеліна10.10. 2009«Я –Земля! Навкруги мене Місяць і Сонце» (жгутовий крафт)12+ І мКЗ «Центр дитячої та юнацької творчості» Рокитнівської селищної ради, «Креативна вишивка» Петруля Дарія Романівна, Рівненська обл.
15Ярмольчук Ілля09.05. 2010«Погляд у незвідане» (квілінг)10Центр технічної творчості та комп’ютерних технологій м. Костопіль, «Пресс-центр», Ярмольчук Людмила Володимирівна, Рівненська обл.
16Левценюк Поліна10.09. 2009Виріб з бісеру «Перлина неба»11+ ІІІ мПриватний заклад «Дубенська гімназія «Премудрість», 5 клас, Свінтозельська Жанна Борисівна, Рівненська обл.
17Мощкун Уляна11.11. 2011 «Гармонія космічного сну»(м’яка іграшка)10Приватний заклад «Дубенська гімназія «Премудрість», 5 клас Придюк Ірина Андріївна, Рівненська обл.
18Шинкар Мирослава19.03. 2010Малюк «Йода» (шерсть)12+ І мЦентр позашкільної освіти відділу освіти, культури, туризму, молоді та спорту Дубровицької МР, «Валяння вовною» Дука Наталія Анатоліївна, Рівненська обл.
19Хомич Андрій ТкачукЗахар Соколенко Михайло2009 2010 2009«Космонавти-амонгаси» (композиція)12 ІІ мКПНЗ «Рафалівський ЦДЮТ», Повжик Надія Павлівна, Рівненська обл.
20Фомін Роман09.01. 2009«Годинник космічних подорожей» (Дерево)12+ І мКЗ «ЦДЮТ» Соснівської СР, «Різьблення по дереву», Стасюк Сергій Віталійович Рівненська обл.
21Колективна робота «Домашній улюбленець Ілона Маска» (Папір)12 ІІ мЗдолбунівська міська станція юних техніків, «Квілінг» Пашинська Тетяна Павлівна, Рівненська обл.
22Колектив вихованців2010 р.н.«Романтичний марсіанин» (М’яка іграшка)12+ І мБориспільський міський ЦТТ «Еврика», гурток «Текстильна скринька», Лукаш Наталія Миколаївна, м. Бориспіль, Київська обл.
23Слесарський Володимир06.02.2008«Космічний незнайомець» (пап’є-маше)12+ І мВасильківський міський ЦДЮТ, гурток «Конструювання іграшки-сувеніру», Шишацька Людмила Миколаївна, м. Васильків, Київська обл.
24Майданович Ксенія23.10.2008«Космічний мешканець» (Батик-стиль)12++ І мПалац ТДЮ Броварської МР, гурток образотворчого мистецтва «Палітра», Гамаюнова Юлія Григорівна м. Бровари, Київська обл.
25Богушевський Максим23.10.2008«Королева зіркової системи Альфа Центавра» (Бісер)12+++ І мКЗ «Центр позашкільної освіти» Тетіївської МР, гурток «Умілі ручки», Отрошенко Галина Іванівна,  м. Тетіїв, Київська обл.
26Меснянкін Єгор 02.11.2010«Після складного приземлення» ’яка іграшка)12 ІІ мКЗ «Дитячий центр» Михайлівської СР, Гутнік Л. А. Михайлівський р-н, с. Тимощівка, Запорізька обл.
27Масалика Назар17.01.2008«Астероїд «Європа» (Папір)12+ І мКЗ ЗОШ І-ІІІ ст. Успіх» Новобогданівської сільської ради Кухар О. Д,. Мелітопольський р-н с.Відродження, Запорізька обл.
28Мурка Єлизавета03.04.2009«Планетний розвідник»10Нововасилівський навчально-виховний комплекс Павлівської сільської ради Вільнянського району Тріщук І. В. с.Нововасилівка Запорізька обл.
29Довга Поліна Янчина Ірина Лазаренко Надія Єременко Аліна24.06.2012«Вперед до зірок»10Комунальна установа «Приморський ЦДЮТ» Мєлєшкіна О.І. м.Приморськ, Запорізька обл.
30Ждан Валерія04.09.2009«Далекий близький Всесвіт»(стрінг-арт)12+ І мВільноандріївська ЗОШ І-ІІ ст. Михайлівської сільської ради Корнієнко Н.М., с. Вільноандріївка, Запорізька обл.
31Заїченко Нікіта27.05.2012«Інопланетянин «Стіч»(плетіння)11+ ІІІ мКЗ «Гуляйпільська ЗОШ І-ІІІ ступенів» Заїченко С.І. Запорізька обл.
32Мазепа Роман24.05.2012«Чубраньтіко з планети Чубриквіль»10Позашкільний навчальний заклад «ЦДЮТ» Мазепа Л.М. м. Енергодар, Запорізька область
33Озмитель Аліна04.03.2010«Чекайте в гості»10КЗ ЗОШ І-ІІІ ступенів «Успіх» Новобогданівської сільської ради Лаврентьєва Н.В. Запорізька обл.,
34Фенько Олександра12.06.2009«Панночка Марсіаночка»10КЗ «Маломихайлівський навчально-виховний комплекс» ЗОШ І-ІІІ ст. Вишнивецька Г.А. Веселівської селищної ради с. Мала Михайлівка, Запорізька обл.
35Колективна робота01.09.2012«Земля коронавірус переможе, бо їй Всевишній допоможе»9КЗ «Широківський навчально-виховний комплекс «ЗОШ І-ІІІ ст. дошкільний навчальний заклад» Веселівської селищної ради» Кокітько І. В., с.Широке, Запорізька обл.
36Мельник Валерія15.03.2012«Космічна квітка»10«Будинок ДЮТ » Веселівської селищної ради Ткаченко Л.В. Запорізька обл.
37Ковтун Каміла07.05.2011Брош Космонавт» (бісер)12 ІІ м«Будинок ДЮТ» Веселівської селищної ради Шляхова О.  В. смт Веселе, Запорізька обл.
38Крайнік Юна22.02.2008«Інопланетна красуня»(плетіння)12+ І мЗапорізька гімназія №3, Мірошникова А.М., м. Запоріжжя.
39Хорольська Анастасія Михасько Макар17.05.2010 07.11.2011«Будь-де життя прекрасне» (композиція)12+ І мКЗПО»ЦДЮТ», гурток «Умілі руки», НВК «ДНЗ — ЗОШ І-ІІІ ст.» Іркліївської СР Золотоніського району, 5 клас, 3 клас Шостак Любов Григорівна, с. Москаленки, Черкаська обл.
40Батовський Захар05.02.2013«Космічна станція» (квілінг)10ЦДЮТ Мошнівської СР, гурток «Оригамі», Шелепуський заклад ЗОШ І-ІІІ ст. 2 клас Білик Наталія Іванівна  с. Шелепухи, Черкаська обл.
41Єрмолаєва Даря Безверха Софія04.06.2014 11.08.2013«Навколо світу» (квілінг)12+ І мБудинок ДЮТ Смілянської МР, гурток «Веселі смужки». Навчально-виховний комплекс «ЗОШ І-ІІІ ступенів №3-колегіум», 1-Б клас, 2-Б клас Єрмолаєва Валерія Юрьєвна, м. Сміла, Черкаська обл.
42Кондрамашина Ангеліна24.12.2009«Через тернії до зірок» (Вітраж)12+ І мЦентр ДЮТ Мошнівської СР, гурток «Оригамі», ЗОШ І-ІІІ ст. 6 клас Кондрамашина Алла Михайлівна, с. Степанки, Черкаська обл.
43Бєлік Дмитро15.10.2009«Космос» (дерево)11+ ІІІ мМаньківський ЦДЮТ, МАН, гурток «В’язання», ЗСО І-ІІІ ст. №1, 5-А клас Талабанюк Тетяна Василівна с. Маньківка, Черкаська обл.
44Ніколенко Олексій29.03.2009«Марсоліт» (дерево)12 ІІ мЦДЮТ, гурток «Столяри-конструктори», Поєдинок Микола Петрович , м. Звенигородка, Черкаська обл.
45Семиліт Софія12.01.2011Космічний шлях до мрій (солоне тісто)10ЦДЮТ Чорнобаївської СР, гурток «Золоті барви», Журавель Лілія Володимирівна с. Лукашівка, Черкаська о.
46Прошко Аліна Клімова Дарина17.08.2011 04.05.2011«Сторожа крижаного Всесвіту» (композиція)12+ І мКорсунь-Шевченківський районний ЦДЮТ, гурток «Моделювання іграшок-сувенірів». Корсунь-Шевченківська ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 Топчій Ольга Михайлівна, м. Корсунь-Шевченківськ, Черкаська обл.
47Кукса Віктор15.08.2012Книжка-розкладка «Космос»10Смолінське НВО «ЗОШ І-ІІІ ст. –гімназія-ПНЗ», гурток «Забава» Доник Ольга Василівна, м. Кропивницький
48Шкіль Анастасія28.11.2012«Інопланетний друг» (Плетіння)12 ІІ мНВК №9 ім. А.М.Трояна, кер. Бойчук М.Г,. м. Кам’янець-Подільський, Хмельницька обл.
49Радчук Олександр04.12.2009«Сонячна система»10Нетішинська ЗОШ І-ІІ ст. №1, Олійник Світлана Валеріївна, м. Нетішин, Хмельницька обл.
50Бульбах Марія08.09.2011«Космо» (батик)9Теофільський ЦДТ, 4 клас, «Батик», Бульбах Марина Анатоліївна, Теофіполь, Хмельницька обл.
51Романюк Анна18.10 2010«Інопланетянин» (плетіння)12 ІІ мТеофільський ЦДТ, 4 клас, «Вязання», Квасюк Людмила Аркадіївна, Теофіполь, Хмельницька обл.
52Романюк Анна18.11.2010«Парад планет»9Теоф. ЦДТ, 4 клас, «Українська вишиванка», Квасюк Людмила Аркадіївна, Теофіполь, Хмельницька обл.
53Нестерук Матвій26.06.2011«Ракета» (нитки)12+ І мТеофільський ЦДТ, 4 клас, «Ізонитка», Нестерук Віта Григорівна, Теофіполь, Хмельницька обл.
54Стасишин Надія30.09.2011«Політ до зірок» (Фетр)10Теофільський ЦДТ, 3 клас, «М’яка іграшка, Середюк Світлана Володимирівна, Теофіполь, Хмельницька обл.
55Кучмій Ірина16.05.2010«Космічна феєрія» (диптих)12+ І мГуманітарна гімназія №23 ім. М. Очерета, 5 клас, гурток «Українська народна вишиванка», Брега Алла Петрівна м. Житомир, Житомирська обл.
56Романюк Софія12.09.2010«Космічна сімейка» (іграшка)11+ ІІІ мЦентр художньо-естетичної творчості, «Іграшки-сувеніри» Поліщук Ірина Іванівна, м. Олевськ, Житомирська обл.

Вікова категорія 13-16 років

1Орєшина Софія2008 13 років«Будиночок на Марсі» (папір)10Старокостянтинівський НВК «Спеціалізована школа І ст., гімназія» імені Героя України С.М. Бондарчука, Слобода Лариса Михайлівна,, Хмельницька обл.
2Кубович Катерина2006«Ловець» (Квілінг)12+ І мЗдолбунівська міська станція юних техніків, «Квілінг» Пашинська Тетяна Павлівна, Рівненська обл.
3Чередник Олександра2007«Очкозубчик»10Здолбунівський ЦДЮТ, «Студія дизайну», Малярчук Катерина Ярославівна, Рівненська обл.
4Немоловська Олена Немоловський Максим11.05.2007 07.11.2011Мопед «Космічний винищувач» (Техно)12 ІІ мЦентр технічної творчості та комп’ютерних технологій м. Костопіль, «Радіотехнічне конструювання», Грицюк Олександр Вікторович, Рівненська обл.
5Куца Діана15.09.2006«Межгалактична фея» (Пап’є-маше)12 І мКЗ «Будинок ДЮТ» Березнівської РР,«Виготовлення іграшок-сувенірів», Новак Світлана Ростиславівна Рівненська обл.
6Давідчик Вікторія Мельничук Сергій2007   2006«Богиня Місяця – Селена»(м’яка іграшка)12+ І мКПНЗ «Рафалівський ЦДЮТ», «М’яка іграшка» Мельничук Вікторія Володимирівна, Рівненська обл.
7Павленко Вікторія Михайличенко Софія20.11.2008 15.07.2008«Космічне таксі» (Кінусайга)10Рівненський міський центр творчості учнівської молоді, «Основи дизайну», Приймачек Тетяна Олександрівна, Рівненська обл.
8Коханевич Даниїл24.08.2010«Космічна подорож»(дерево)10+ ІІІ мКЗ «ЦДЮТ» Рокитнівської селищної ради, «Різьблення по дереву» Денисюк Олександр Петрович Рівненська обл.
9Борсук Анна04.04.2006«Підкорювач космосу» (Папір)12++ І мКЗ «Центр позашкільної освіти Тетіївської МР, народний художній колектив «Модульне ори гамі», Каткова Світлана Володимирівна, м. Тетіїв, Київська обл.
10Суворова Яна27.07.2004«Космічна феєрія» (Дерево)12+++ І мСквирський центр ДЮТ, народна студія декоративного роспису «Цвіт папороті», Кучанський Ігор Леонідович, м. Сквира, Київська обл.
11Братенков Сергій25.08.2007«Марсіанський подарунок» (Ігри)12++ І мКЗ «Фастівський центр позашкільної роботи», гурток «Ерудит», Федій Наталка Миколаївна, м.Фастів, Київська обл.
12Герасимець Артем20.08.2008«Політ українського космонавта Леоніда Каденюка»10Бориспільський будинок ДЮТ «Дивоцвіт», гурток «Папелюшка», Лоскутова Олена Анатоліївна, м. Бориспіль, Київська обл.
13Шитко Карина31.03.2006«Іншопланетник Айкіс» (Плетіння)12 І мЦДЮТ імені Євгенії Максимівни Руднєвої , Тютюнникова О.О., м. Бердянськ, Запорізька обл.
14Чудакова Катерина Садовська Валерія01.01.2008«Космічна гостя»10КЗ «Чорноземненська ЗОШ І-ІІІ ступенів Якимівської СР» Пироженко С. В., с. Чорноземне, Запорізька обл.
15Черниш Вікторія09.11.2005Галстук «Парад планет» (Бісер)11 ІІ м«Будинок ДЮТ» Веселівської СР, Шляхова О.  В, смт Веселе, Запорізька обл.
16Савельєва Антоніна18.01.2005«Цей далекий фантастичний світ»10КЗ «Запорізька спеціальна ЗОШ школа-інтернат «Джерело», Юдочкіна І. В., м. Запоріжжя
17Пугачов Роман15.01.2006«Знак зоряного патруля» (електро-світильник)10+ ІІІ мПозашкільний навчальний заклад «ЦДЮТ» Саломатова А. В. м. Енергодар, Запорізька обл.
18Глущенко Софія Філь Максим22.11.2007Лялька «Зіркова дівчинка Кітті»10КЗ «Веселівська районна різнопрофільна гімназія,» Філь Г.Б. с. Веселе, Запорізька обл.
19Матусевич Еріка23.05.2005«Затемнення»10ЦДЮТ імені Євгенії Максимівни Руднєвої Паломар І.В. 0993200270 bcdut@ukr.net Запорізька обл., м. Бердянськ Запорізька обл.
20Коццур Катерина11.03.2006«На новій планеті»10КЗ  «Малобілозерська спеціалізована естетична школа-інтернат II-III ст. «Дивосвіт», Вовченко О.П., село Мала Білозерка, Запорізька обл.
21Мякішев Владислав16.11.2007Інтерактивне панно на магнітах «Космічний простір «Диво-казка»10+ ІІІ мКЗ «Приазовський БДЮТ», Зозуля І.М.,  смт. Приазовське, Запорізька обл.
22Обиденна Анастасія08.09.2005«Безмежний простір»10Бердянська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 9, Закоморна С.Ф., м. Бердянськ, Запорізька обл.
23Руденко Анастасія07.12.2004«Космічна подорож» (стрінг-арт)12 І мКЗ «Запорізька спеціальна загальноосвітня школа-інтернат №2» Запорізької ОР, Стешенко О.С., м. Запоріжжя
24Супрун Аріна07.03.2006«Народження Арогона» (Ліплення)12 І мКЗ  «Малобілозерська спеціалізована естетична школа-інтернат II-III ступенів «Дивосвіт», Вовченко О.П,. село Мала Білозерка, Запорізька обл.
25Хижа Ілона01.01.2006«Біл Сайфер»10КЗ  «Малобілозерська спеціалізована естетична школа-інтернат II-III ступенів «Дивосвіт» Караченцева О.В.  село Мала Білозерка, Запорізька обл.
26Калашник Вікторія15.12.2007«Під крилом янгола» Вишивка10ЦДЮТ Чорнобаївської СР, гурток «Художня вишивка». Пуха  Лілія Борисівна, смт. Чорнобай, Черкаська обл.
27Кутова Марія04.09.2005«Неймовірна дружба» (Кераміка)12 І мПНЗ «Багатопрофільний молодіжний центр», народний художній колектив-студія декоративно-прикладного мистецтва «Сходинки», Черкаська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №17, 9-Г клас Тимошенко Галина Володимирівна, м. Черкаси, Черкаська обл.
28Петренко Марія30.08.2005«Жива галактика» (ліплення)12 І мЦентр ДЮТ Чорнобаївської СР, народний гурток «Юний художник», Чорнобаївська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 1, 10 клас Стеблина Ольга Петрівна, смт. Чорнобай, Черкаська обл.
29Безгуба Надія Юскевич Дмитро Бурдій Артем08.03.2007 03.09.2006 24.10.2008«Місяць – це велика таємниця, незбагнених загадок криниця» (Пап’є маше)11 ІІ мЗолотоніський Будинок ДЮТ, гурток «Фантазія», гурток «Театральна маска», гурток «Графіка», Безгуба Тетяна  Борисівна, Лисаненко Микола Михайлович, Носуля Віталій Іванович  м. Золотоноша, Черкаська обл.
30Чорнобой Віталій11.08.2005Гра «Вірю не вірю»11 ІІ мХристинівський РБДЮТ, гурток «Оригамі», Погребняк Жанна Володимирівна, м. Христинівка, Черкаська обл.
31Гарбач Анна22.08.2008«Лунтики-Шпунтики» Космічна гра10Христинівський РБДЮТ, гурток «Іграшка і декор з фетру», 7 клас Безверхня Тетяна Володимирівна, м. Христинівка, Черкаська обл.
32Севрук Надія Данільченко Мілана Кроха Віолетта Баширова Елеонора14.12.2009 13.02.2010 17.12.2006 11.02.2009«Космічні друзі» (м’яка іграшка)12 І мПозашкільний навчальний заклад «Багатопрофільний молодіжний центр» Черкаської МР, гурток «Дива із вовни». Черкаська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 26 ім. І.Ф. Момота 5-А клас, 5-А клас, 8-А клас, Черкаська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 30 Черкаської МР, 6-Б клас м. Черкаси, Черкаська обл.
33Касєєва Катерина18.12.2007«Зоряне небо»10БДЮТ Олександрійської МР, «Батик» Приходько Олена Григорівна, м. Кропивницький, Кіровоградська обл.
34Гузеря Андрій30.04.2006«На орбіті»10КЗ «Новопразький БДЮТ Новопразької СР», «Аплікація соломкою» Козак Світлана Михайлівна, Кіровогр.обл.
35Колективна робота13-16 роківФотозона до Дня космонавтики9КЗ «ОЦНТТУМ», «Геометричне моделювання» Журавльова Олена Іванівна м. Кропивницький
36Шкіль Антоніна03.03.2006«Космічна сімейка» (ліплення)11 ІІ мНВК №9 ім. А.М. Трояна, Піріжок В.П. м. Камянець-Подільський, Хмельницька обл.
37Панчук Владислав22 08.2007«Космічний портал» (папір)9Гурток «Декоративне-ужиткове мистецтво» Старосинявського БТШ, Сопрун Тетяна Іванівна, Хмельницька обл., смт Стара Синява, Хмельницька обл.
38Герасимчук Аліна11 клас«Емочка» (м’яка іграшка)11 ІІ мЛіцей №1 ім. І.І. Огієнка, 11 клас, Бондаренко Тетяна Олександрівна, смт Брусилів, Житомирська обл.
39Алєксєєнко Ростислав08.10.2006«Загадковий світ космосу»10ЗОШ І-ІІІ ст. Гуменецької СР, Григорчук Ліана Миколаївна, с. Нігин, Хмельницька обл.
40Свінціцька Ольга05.02.2006«У сонячному сяйві» (витинанка)12 І мБДЮТ, гурток «Декоративно-прикладне мистецтво, Бовсунівська Інна Іванівна, смт Романів, Житомирська о.

Комп’ютерна графіка

Вікова категорія 8-12 років

1Литвинюк Антон13.03.2009 11 років«Парад планет»2.6Заліссянська ЗОШ І-ІІступенів,6 клас Патлань О.Л., Старосинявький район, с. Залісся, Хмельницька обл.
2Андрєєва Ксенія17.11.2008«Космічна фантазія»3.3 ІІ мСватівський ММЦ «Слобожанська духовна криниця імені Миколи Щепенка», гурток «Школа успіху», Андрєєва Юлія Миколаївна, м. Сватове, Луганська обл.
3Вайда Михайло10 років«Астрономія»2.9 ІІІСтрийська СЮТ,   обчислювальна техніка Борщ Ірина Ярославівна, Львівська обл.
4Соколовська Катерина24.04.2008«Зустріч друзів»4.1 І мЕнергодарський навчально-виховний комплекс №5, Соколовська Т.М., м. Енергодар, Запорізька обл.
5Боровська Даря07/10/2009«Вперед до зірок»2.8 ІІІКоростенська ЗОШ І-ІІІ ст. №13, 6 клас, Подік Інна Миколаївна учитель інформатики, м. Коростень, Житом. обл
6Лівак Анна11.05.2010«Дивосвіт»3.5 ІІ мПетрівський ЦДЮТ, гурток «Макрос» Царук Олеся Яківна м. Кропивницький, Кіровоградська обл.
7Педан Валерія30.04.2009«Космічна лисиця»2.5Петрівський ЦДЮТ, гурток «Макрос» Царук Олеся Яківна м. Кропивницький, Кіровоградська обл.
8Сташенко Вероніка04.09.2011«Око Всесвіту»4.1 І мЦДЮТ Мошнівської СР, «Фотогурток», Манькута Володимир Іванович, с. Софіївка, Черкаська обл.
9Яглинський Максим28.12.2013«Різноманітний Всесвіт»2.6КЗ «ОЦНТТУМ», «Основи інформ. технологій з елементами англійської мови», Лепетуха  Юлія Володимирівна, м. Черкаси
10Белка Олена09.04.2010«Маленький принц»4.6 І мКЗ «Запорізький ОЦНТТУМ «Грані» Запорізької ОР, Вороненко Л.В. м. Запоріжжя
11Гончар Микола13.06.2008«Спасіння планети Земля»2.6КЗ «БДЮТ» м. Березне, Матящук Ольга Адамівна, Рівненська обл.

Вікова категорія 13-16 років

1Сорока Тетяна14 р. 1.03.2006«Сяйво у темряві»3.9ЦДЮТ м.Кам’янка-Бузька, студія дизайну «Креатив» Зінчук Василина Тарасівна, Львівська обл.
2Ільницький Всеволод13 р«Місячне сяйво»2.9Стрийська СЮТ, обчислювальна техніка Кунічак Я.Б. Львівська обл.
3Гапанович  Софія14 років«Зоря Мілки»3.2Червоноградська СЮТ, «Цифрова фотографія» Хомляк Вікторія Вікторівна, Львівська обл.
4Гримляк Олександр14 років«Космічні сни»2.6ЦПО м.Самбора, «Комп’ютерний» Білик Павло Йосипович, Львівська обл.
5Орсагош Вадим26.08.2006«Паралельні світи», «Дорога до зірок»3.5 3КЗ «ОЦНТТУМ»,. гурток «Цифрова фотографія» Іонова Тамара Петрівна, м. Кропивницький, Кіровоградська обл.
6Буднєв Віталій23.09.2004«Космічна мандрівка»5 І мКЗ «Долинська ЗОШ №1 І-ІІІ ст., Цвєткова Ольга Леонідівна м. Кропивницький, Кіровоградська обл.
7Руденко Валентина12.09.2007«Космічна фантазія»3.9Назарівська ЗОФ КЗ «Карлівнське НВО, ПЦ «Соколівської  ОТГ Пастушенко Марія Олексіївна, Кіровоградська обл.
8Таран Дарина31.05.2006«Інтерселлар»4.6 ІІ мЦХЕ та НТТУМ, «Юний художник», КЗ «Ліцей №1, 9 клас, Пляченко Дмитро Валерійович, м. Кам’янка, Черкаська обл.
9Лотоцький Денис17.02.2006«Планети Сонячної системи3.1Філія Улашанівського ліцею ім В. Марковського, 9 клас, «Фокус», Коробка Юлія Ростиславівна, с. Жуків, Хмельницька
10Гамрецький Богдан03.03.2006«Де ж ви, брати по розуму?»3.9Чепелівська ЗОШ І-ІІІ ст.ім. Петра Шемчука, Мазурець Володимир Григорович, с.Чепелівка, Хмельницька обл.
11Зелінський Юрій30.04.2004«Сhallenge of the Universe»3.9Грицівський ЗПО «Школа сприяння здоров’ю», «Дозвілля», Вознюк Олеся Миколаївна, c.Коськів, Хмельницька обл.
12Коваль Анастасія13.09.2005«Все в наших руках»4.3 ІІІ мКЗ «ОЗ Любарська гімназія №1, 10 клас, Коваль Олександр Миколайович, смт Любар, Житомирська обл.
13Кучинський Ілля17.09.2004«Бластер»3.9Гімназія №7, 11 клас, «Цифрова обробка фотографії» Кучинський Микола Васильович, м. Коростень, Житомир. о.
14Лалов Климент24.01.2007«Мій Всесвіт»4.3 ІІІ мКЗ «Запорізька СЗОШ -інтернат №2» Пономаренко А.Г., м. Запоріжжя
15Тютюнник Анастасія28.07.2007«Мій друг Р-Р» (еко тема)4.7 І мКЗ «Запорізький ОЦНТТУМ Вороненко Л.В., м. Запоріжжя
16Сушко Олексій07.06.2006«Розглядаючи Всесвіт»4.3 ІІІ мЕнергодарська ЗОШ І-ІІІ ступенів №7 Запорожченко В. М.  м. Енергодар, Запорізька обл.
17Ковальчук Любомир03.07.2007«Перша марсіанська оаза»4.3 ІІІ мЦТТКТ м. Костопіль, «Гурток «Відеоаматори», Герасимчук Юрій Петрович, Рівненська обл.
18Лапюк Роман20.08.2005«Відсік космічного корабля»3.2ЦТТКТ м. Костопіль, гурток «ЗД моделювання», Немоловський Микола Володимирович, Рівненська обл.
19Вакульчук Іван03.11.2008«Наші на Марсі»2.8Ліцей Коростишівської ОТГ, 6 клас, Вакульчук Тетяна Василівна, с. Стрижівка, Житомирська обл.
20Покатов Деніс Мусієнко Деніс28.07.2006 16.09.2006«Наша планета – база»4.3 ІІІ мЦТДЮ ім. Данила Туптала, комп’ютерний клас «bytа», Покатов Сергій Юрійович, смт Макарів, Київська обл.
21Гусєв Іван22.10.2008«Зореліт»4.4 ІІ мСквирський ЦДЮТ, «Початкове технічне моделювання», Ліньков Сергій Миколайович, м. Сквира, Київська обл.

Фото-, відео, кіномистецтво

Вікова категорія 8-12 років

1Івашев Роман06.06.2010Відео «Таємничий Всесвіт»4.2 ІІ мСШ №9 з поглибленим вивченням іноземних мов,5 клас, Кондратович Олена Анатоліївна, Біла церква Київська о.
2Поломаренко Святослав Шеремета Андрій20.08.2009 03.09.2010Відео «Інтервю з Ілоном Маском»3.6 ІІ мКЗ «Міська СЮТ», гурток «Основ інформаційних технологій», Поломаренко Наталія Вікторівна м. Черкаси
3Шигін Лев24.05.2013«Interstellar» (фільм)5+ І мПНЗ «Центр ДЮТ» Енергодарської МР, м. Енергодар, Запорізька обл.
4Рудий Максим26.06.2009«Міжгалактичний аеропорт» (фото)5+ І мГолованівський Будинок ДЮТ Іщак Олександра Анатоліївна м. Кропивницький, Кіровоградська обл.
5Самарська Ліза18.05.2008Фото «А за вікном…»3,6 ІІ мНовомиргородський  мЦДЮТ Медведенко Людмила Георгіївна м.Кропивницький, Кіровоградська обл.
6Голяницький Олександр14.04.2009Фото «На старті майбутнього»3.1 ІІІ мЖитомирська ЗОШ І-ІІІ ст. №33, 6 клас, гурток «Юний фотоаматор» міського ЦНТТМ Радіонова Надія Іванівна
7Музика Юлія2009 р.н.Фото «Яскрава зірка Всесвіту»3.1 ІІІ мКЗ «ЦУТ», «Юний фотограф» Дацюк Світлана Миколаївна, с. Гринівці, Житомирська обл.
8Руденко Данило29.12.2010Фото «Сяюче місто»3.3 ІІ мЛіцей «Ерудит», Артюх Л.О., Мелітопольський район, с. Костянтинівка, Запорізька обл.

Вікова категорія 13-16 років

1Олексюк Ангеліна  Маніцина Анастасія27.04.2006 14 років 03.09.2003 та 17 років Відео „Зоряне небо”5+ І мЦДЮТ Горішньоплавнівської МР, гурток графічного дизайну „Оригінальні штуки”, СЗОШ № 3, 9 клас; ЗОШ № 6, 11 клас Полозун Єлизавета Вікторівна, м. Горішні Плавні, Полтавська обл.
2Колективна робота Фільм «Політ на Марс»4.8 І мЦТТ та КТ, «Відеоаматори», Пігаль Людмила Володимирівна, м. Костопіль, Рівненська обл.
3Ступніцька Марія24.11.2006Містичне гало3.3Шепетівська ЗОШ №1, 8-А клас Рибій Ірина Володимирівна, Хмельницька обл.
4Морозов Михайло21.11.2006Фото «Місячний кратер Петавій»; «Протистояння планети Марс 2020 року»; «Зоряне скупчення «Плеяди», «Сузіря Телець»; «Попелясте світло Місяця і старіючий місяць»3.6 3.6 4.4 3.6 3.6 І мМаріупольський ЦНТТУМ гурток «Астрономії», Козлов В’ячеслав Володимирович м. Маріуполь, Донецька обл.
5Канарський Тимур Стороженко Назар23.04.2004 05.05.2006Відео «Космічна фантазія»4.5 ІІ мЦПО «Веселка» Таращанської МР Білоцерківського р-ну, відеостудія «Креатив», Керпатенко Микола Анастасович, м. Тараща, Київська обл.
6Мацкевич Христина12.07.2008Фото «Крізь пітьму»4 ІІІ мКЗ Фастівської МР «Фастівський ЦПР», гурток «Ерудит», Федій Наталка Миколаївна, м. Фастів, Київська обл.
7Ободовський Олександр26.09.2006«Далека дорога»3КЗПО Олександрівської СЮТ, «Юний фотограф» Чернов Олексій Миколайович м. Кропивницький, Кіровогр. обл.
8Гушта Кароліна24.11.2008 «Велика помилка людей»3.8 ІІІ мКЗ ОЦНТТУМ, гурток «Художня комп’ютерна анімація», Малород Галина Миколаївна м. Черкаси
9Мархалевич Ангеліна22.03.2005«Знамення» фото3.6ЦДЮТ Мошнівської СР, фотогурток «Джерело», Павлов Олександр Анатолійович, с. Мошни, Черкаська обл.
10Шкіль Анастасія27.02.2005Відео репортаж «Здвиженськ»4.2 ІІ мЛіцей ім. Г.О. Готовчиця, 10 клас, «Zдвижок» Поліщук Аркадій Анатолійович, смт Брусилів, Житомирська обл.
11Назарчук Мар’яна03.10.2004 «Народження нового дня» (фото)3.2Новодорогинська  ЗОШ І-ІІІ ст. Народицької ОТГ, 11 клас, керівник вчитель, с. Одруби, Житомирська обл.
12Турецька Анастасія01.01.2007 «Яскрава зима» (фото)4 ІІІ мЗапорізька спеціалізована школа фізичної культури І-ІІІ ст. №18 Прохоренко С.В. м. Запоріжжя

Музичне мистецтво

1Калита Дарина06.08.07«Подорож Мультивсесвітом»Охтирська ЗОШ І-ІІІ ст. № 2, 8-В клас, Логвіненко Валентина Володимирівна, м. Охтирка, Сумська обл.
2Калита Дарина06.08.07«Планета Х»Охтирська ЗОШ І-ІІІ ст. № 2, 8-В клас, Логвіненко Валентина Володимирівна, м. Охтирка, Сумська обл.
3Калита Дарина06.08.07«Бетельгейзе»Охтирська ЗОШ І-ІІІ ст. № 2 8-В клас, Логвіненко Валентина Володимирівна, м. Охтирка, Сумська обл.
4Махнівська Надія23.08.2010«Гімн планети Марс»Ірпінський ЦПО, гурток «Вокальний спів», Махнівська Євгенія Миколаївна, м. Ірпінь, Київська обл.
5Білобородько Дмитро Прудник Дмитро16.01.2005 25.03.2005«Глибини Всесвіту Bilprud»Васильківський академічний ліцей «Успіх», 11 клас, Лірник Ніна Валентинівна, м. Васильків, Київська обл.
6Коломієць Олександра18.01.2005«Космічні почуття»Олевська гімназія, 10 клас, керівник гуртка Коломієць Наталія Василівна, м. Оленівськ, Житомирська обл.
7Назарчук Наталія03.12.2005«Намалюю тобі зорі…»Снігурівська ЗОШ І-ІІІ ст. Новогуйвинської ТГ, 9 клас, Бурківська Олена Вікторівна Житомирська обл.
8Лисенко Дмитро04.09.2011«Я малюю»КЗПО «Обласний центр ДЮТ», Мурашевська Наталія Григорівна, м. Житомир
9Чегодаєва Анна08.08.2010«Зірка з неба»ЦПО, «Естрадний спів», Васянович Наталія Михайлівна, м. Коростень, Житомирська обл.

Дякуємо за вашу плідну діяльність!