Результати конкурсу Космічні Фантазії 2021

Вітаємо учасників Всеукраїнського гуманітарного конкурсу «Космічні фантазії»-2021! Дякуємо за вашу плідну діяльність!

При оцінюванні творів візуальних (зорових) мистецтв враховувалися, перш за все, ідеї-фантазії, оригінальний стиль, складність, а також вміння представити і захистити свою роботу (відеороліки на захист робіт), акуратність оформлення робіт. В нової для конкурсу номінації «Музичне мистецтво»  номіновано 9 творів – музичні «картини» Космосу  і усі вони заслуговують на «відмінну» оцінку.

Список учасників та протокол жюрі конкурсу Космічні Фантазії 2021:

Роботи учасників конкурсу

Перейти до google disk

Ще фото робіт учасників

Ще роботи учасників


Переможці в номінації «Образотворче мистецтво»,

вікова категорія 8-12 років

1. Калінкіна Вероніка «Космічний ресторан», Центр ПО ім. О. Разумкова, «Художня майстерня», м. Бердичів, Житомирська обл.

2. Коваль Оксана «Космічні сни», ЦДЮТ, студія ДПОМ м. Кропивницький

3. Левченко Ольга «Незвіданий космос», КЗ «ЦПО», творча студія «Палітра», м. Тетіїв, Київська обл.

4. Тарабріна Софія «Космічне відлуння»(графіка), ЦПО та ПСУМ «Соняшник», «Радосвіт», м. Біла Церква, Київська обл.

5. Кононенко Олександра«Космічний друг», Палац ТДЮ, студія «Вернісаж», м. Бровари, Київська обл.

6. Падалка Анастасія «Всесвіт надихає», КЗ КОР «ЦТДЮ Київщини», народна студія образотворчого мистецтва, м. Біла Церква, Київська обл.

7. Удудяк Ростислав «Найкраща Земля у космосі одна», ЦДТ Косівської ТГ, «Образотворче мистецтво», с. Вербовець, Івано-Франківська обл.

8. Шамала Катерина «Майбутнє Всесвіту», ЦПРДЮ «Бісероплетіння»,

м. Яремче, Івано-Франківська обл.

вікова категорія 13-16 років

1. Черняєва Анастасія «Космічний світ Ван Гога», ПНЗ “ЦДДЮ Вознесенівського району”, м. Запоріжжя

2. Мартиненко Евеліна «Любов, що водить Сонце й зорні стелі…», ЗОШ І-ІІІ ст. № 2, 9-А клас, м. Охтирка, Сумська обл.

3. Готовкіна Аліна «Захисник планети», ПНЗ “Будинок ДЮТ Заводського району”, м. Запоріжжя

4. Шніткова Марія «Володарка зірок», НВК «Гімназія ЗОШ І-ІІІ ст. №8», 10 клас, м. Васильків, Київська обл.

5. Канельська Юлія «Парад планет сонячної системи», ПНЗ “Багатопрофільний молодіжний центр”, зразковий художній колектив “Вернісаж”, м. Черкаси

6. Федченко Вікторія „Космічна подорож”, ЦДЮТ, гурток „Колорит”,

м. Горішні Плавні, Полтавська обл.

7. Плахотін Максим «Космічні простори», ЦДЮТ, гурток “Таємничий світ графіки”, м. Звенигородка, Черкаська обл.

8. Коваль Ірина «Море космічних мрій», ЦНТТУМ, гурток «Творча майстерня»,

м. Калуш, Івано-Франківська обл.

9. Плахотін Максим «Космічні простори», ЦДЮТ, гурток “Таємничий світ графіки”, м. Звенигородка, Черкаська обл.

Роботи в номінації «Образотворче мистецтво»

1. Удудяк Ростислав 8 років, «Найкраща Земля у космосі одна», ЦДТ Косівської ТГ, «Образотворче мистецтво», Удудяк Іванна Василівна, с. Вербовець, Івано-Франківська обл.

2. Коваль Ірина 14 років, «Море космічних мрій»,ЦНТТУМ, гурток «Творча майстерня», Пукіш Галина Михайлівна, м. Калуш, Івано-Франківська обл.

3. Шамала Катерина 12 років, «Майбутнє Всесвіту», ЦПРДЮ «Бісероплетіння», Слободян Надія Григорівна, м. Яремче, Івано-Франківська обл.

4 Паршина Марія 14 років, «Космічні простори», КЗ «СЕШІ II-III ст. «Дивосвіт», Вовк С.В., с. Мала Білозерка, Запорізька обл.

5. Каюк Данило 11 років,«Морська галактика», ЦДЮТ, гурток “Таємничий світ графіки”, Каюк Таїсія Віталіївна, м. Звенигородка, Черкаська обл.

6. Лаврусь Микола 8 років,«Космічна казка», КЗПО Олександрівська СЮТ, Початкове технічне моделювання», Лаврусь Роман Анатолійович, м. Кропивницький, Кіровоградська обл.

7. Калінкіна Вероніка 12 років, «Космічний ресторан», ЦПО ім. О. Разумкова, «Художня майстерня», Сапонюк Валентина Олександрівна, м. Бердичів, Житомирська обл.

8. Падалка Анастасія, 12 років, «Всесвіт надихає», КЗ КОР «ЦТДЮ Київщини», народна студія образотворчого мистецтва, Мілейко Ольга Борисівна, м. Біла Церква, Київська обл.

9. Тимчак Марічка 10 років, «Я і киця мандруємо космосом»(графіка), Приватний заклад «Дубенська гімназія «Премудрість», 4 клас, Ільчишина Тетяна Ярославівна, Рівненська обл.

10 Тарабріна Софія, 12 років, «Космічне відлуння»(графіка), ЦПОПСУМ «Соняшник», творча майстерня «Радосвіт», Щербіна Надія Іванівна, м. Біла Церква, Київська обл.

11. Кононенко Олександра 12 років,«Космічний друг», Палац ТДЮ, студія «Вернісаж», Лобода Марина Володимирівна,  м. Бровари, Київська обл.

12. Левченко Ольга, 10 років, «Незвіданий космос», КЗ «ЦПО», творча студія «Палітра», Цвіга Неоніла Анатоліївна м. Тетіїв, Київська обл.

13. Коваль Оксана, 10 років, «Космічні сни», Субботівський ЦДЮТ, студія декоративно-прикладного та образотворчого мистецтва, Ребедайло Василь Іванович, м. Кропивницький

14 Бойко Анна 12 років, «На паралелі світів», Рівненський мЦТУМ, «Художній дизайн», Мудрик Оксана Євгенівна, Рівненська обл.

15. Трегуб Ганна 16 років, «Внутрішній космос», ЗОШ I-III ст.№1, Тохтамиш Наталя Геннадіївна, м. Бердянськ, Запорізька обл.

16 Федченко Вікторія 15 років, „Космічна подорож”, ЦДЮТ, гурток „Колорит”, Горєлова Ганна Василівна, м. Горішні Плавні, Полтавська обл.

17 Плахотін Максим 13 років, «Космічні простори», ЦДЮТ, гурток “Таємничий світ графіки”, Каюк Таїсія Віталіївна, м. Звенигородка, Черкаська обл.

18 Клименко Владлєна 17 років, «Когда что-то попадает тебе в глаз, помни, что это частичка Космоса», ЗОШ І-ІІІ ст. Устинова О. В., с. Терпіння, Запорізька обл.

19 Носенко Євгенія 16 років,«Космозоо», ЦПО «Веселка», Білоцерківського р-ну, народна образотворча студія «Палітра», Бурлій Л.Г., м. Тараща, Київська обл.

20 Шніткова Марія 16 років, «Володарка зірок», НВК «Гімназія ЗОШ І-ІІІ ст. №8», 10 клас, Горбенко Людмила Миколаївна, м. Васильків, Київська обл.

21. Канельська Юлія 16 років, «Парад планет сонячної системи», ПНЗ “Багатопрофільний молодіжний центр”, зразковий художній колектив «Вернісаж», Коваленко Анжела Олександрівна, м. Черкаси

22. Мартиненко Евеліна 14 років, «Любов, що водить Сонце й зорні стелі…», ЗОШ І-ІІІ ст. № 2, 9-А клас, Логвіненко Валентина Володимирівна, м. Охтирка, Сумська обл.

23. Черняєва Анастасія 13 років, «Космічний світ Ван Гога»,ПНЗ “ЦДДЮ Вознесенівського району”, Васильєва Н.Й., м. Запоріжжя

24. Готовкіна Аліна 16 років, «Захисник планети» ПНЗ “БДЮТ Заводського району”, Ковальова І.А., м. Запоріжжя

25 Козюкова Христина 8 років, «Дружня космічна родина», КЗ “Приморська мистецька школа”, Чумак А.А.  м. Приморськ , Запорізька обл.

26. Олійник Катерина 10 років,«Галополіс», Голованівський БДЮТ, “Світове мистецтво» Доценко Анна Михайлівна,  м. Кропивницький, Кіровоградська обл.

27 Шкіряк Богдана 8 років, «Рушник-тревел». Подорожуйте українськими Космолініями», мЦДЮТ, «Світограй», Пасірська Лілія Богланівна, м. Івано-Франківськ

28 Марченко Вікторія 9 років, «Киця у космосі», Донецький ОЦТТДЮ, гурток «Студія образотворчого мистецтва», Бондар Людмила Анатоліївна, м. Слов’янськ, Донецька обл.

29 Ковальська Мілана 8 років, «Під пильним поглядом», ЦТТ та КТ, «ПТМ + комп’ютер», Павлюк Леся Ростиславівна, м. Костопіль, Рівненська обл.

30 Вайдліх Антон 9 років, «Таємнича первозданність космосу», КЗ “Олександрівський ЦДЮТ”, «Арт – студія “Яскрава”, Накотенко Вікторія Василівна, м. Кропивницький, Кіровоградська обл.

31 Бойко Софія 11 років, «Сонячна планета – Земля», ЦПРДЮ Яремче, Розпис на склі, Пнівчук Наталія Петрівна, м. Яремче, Івано-Франківська обл.

32 Шмельова Наталія 10 років, «Так з’явилася Земля. Початок», Донецький ОЦТТДЮ, гурток «Гончарство», Бикова Вікторія Станіславівна, м. Слов’янськ, Донецька обл.

33 Загоруйко Любов 12 років, «Вони між нами», Донецький ОЦТТДЮ, гурток «Гончарство», Бикова Вікторія Станіславівна, м. Слов’янськ, Донецька обл.

34 . Завезиступ Вікторія 11 років,«Міжгалактична подорож», ПНЗ “Багатопрофільний МЦ”, “Вернісаж”, Коваленко Анжела Олександрівна, м. Черкаси

35 Качур Ірина 10 років, «Земля – мій дім», БДЮТ, «Образотворче  мистецтво»,

смт. Рожнятів, Андрусяк Олександра Богданівна, Івано-Франківська обл.

36 Багатько Ілля 10 років, «Космічний млин»(графіка), ЦТТ та КТ, «Комп’ютер + англійська мова», Дідовець Ю.В., м. Костопіль, Рівненська обл.

37 Ждан Ірина 8 років, «Мій інопланетний друг», ПНЗ “Будинок ДЮТ» Заводського району”, Грищенко Наталія Анатоліївна, м. Запоріжжя

38 Джебко Яна 11 років, «Космічні мрії»(акварель), Ліцей № 18, гурток «Технічний дизайн», Гой Наталія Богданівна, м. Івано-Франківськ

39 Братасюк Діана 11 років, «Подорожі до інших світів», КЗ «БУМ» Вербської СР Дубенського району, «Чарівний пензлик», Попович Наталія Володимирівна, Рівненська обл.

40 Крутов Кирило 9 років, «Знання потрібні усім», КЗ “Приморська мистецька школа”, Драгнєва Валентина Олександрівна, м. Приморськ, Запорізька обл.

41 Мельник Ярослава 10 років, «Друга Земля», СЮТ міста Умані, гурток “Моделювання іграшок-сувенірів”, Баклицька Юлія Дмитрівна, Черкаська обл.

42 Кульбіда Ілона 15 років, «Космічний сон приснився мені. Там місто космічне стоїть вдалині», БДЮТ, зразкова студія “Берегиня”, Маляренко Надія Володимирівна м. Тальне, Черкаська обл.

43 Дрюк Софія 12 років, «Ти – Венера, Я – Юпітер», ДОЦТТДЮ, «Студія образотворчого мистецтва», Бондар Людмила Анатоліївна, Слов’янськ, Донецька обл.

44. Гончар Катерина 13 років, «Космічний стиль», КУ “Пологівська СРШ I-III ст. №2”, Кутузова Альона Іванівна, м. Пологи, Запорізька обл.

45 Черномор Сніжана 13 років, «Грані світів», Онуфріївський рЦДЮТ, гурток “Образотворче мистецтво”, Бондаренко С.М., м. Кропивницький, Кіровоградська обл.

46 Гриненко Дар’я 14 років, «Марсіанське життя», ЗОШ І-ІІІ ст. № 2, 8-А клас, Логвіненко Валентина Володимирівна, м. Охтирка, Сумська обл.

47. Чирук Анна 14 років, «Місяць на долоні»(графіка),ЦПО, культури, туризму, молоді та спорту Дубровицької МР, «Юні Пікассо», Гладкович Олена Анатоліївна, Рівненська обл.

48. Нешпор Ольга 13 років, «За хвилину до зустрічі», Сквирський ЦДЮТ, гурток «Основи художньої майстерності», Нешпор Марина Олександрівна,  м. Сквира, Київська обл.

49. Піняк Софія 10 років, Комікс «Подорож у сні», Приватний заклад «Дубенська гімназія «Премудрість», 3 клас Ільчишина Тетяна Ярославівна, Рівненська обл.

50 Педан Єлизавета 16 років, «Космічний пейзаж», багатопрофільна гімназія № 2, 10-б клас, Сорокін Володимир Володимирович, Бердянськ, Запорізька обл.

Роботи переможців у номінації «Декоративно-прикладне мистецтво»

1. Суворова Яна «Космічна феєрія» (дерево), народна студія декоративного розпису «Цвіт папороті», Кучанський Ігор Леонідович, м. Сквира, Київська обл.

2. Борсук Анна «Підкорювач космосу» (модульне оригамі, папір), КЗ «ЦПО» народний художній колектив «Модульне оригамі», Каткова Світлана Володимирівна, м. Тетіїв, Київська обл.

3. Кучмій Ірина «Космічна феєрія» -диптих(вишивка),ЦТДМ,«Українська народна вишиванка», Брега Алла Петрівна, м. Житомир

4 Богушевський Максим «Королева зіркової системи Альфа Центавра», (бісер), КЗ «Центр позашкільної освіти», Отрошенко Галина Іванівна,  м. Тетіїв, Київська обл.

5 Братенков Сергій «Марсіанський подарунок» (гра), КЗ «Фастівський центр позашкільної роботи», «Ерудит», Федій Наталка Миколаївна, Київська обл.

Роботи в номінації «Декоративне –прикладне мистецтво»

Вікова категорія 8-12 років

1. Фомін Роман «Годинник космічних подорожей», (дерево), КЗ «ЦДЮТ» Соснівської СР, «Різьблення по дереву», Стасюк Сергій Віталійович, Рівненська обл.

2. Гайдамащук Ангеліна «Я –Земля! Навкруги мене Місяць і Сонце» (жгутовий крафт), КЗ «ЦДЮТ» Рокитнівської СР, «Креативна вишивка», Петруля Дарія Романівна, Рівненська обл.

3. Масалика Назар «Астероїд «Європа», (папір), КЗ ЗСО І-ІІІ ступенів «Успіх» Новобогданівської СР, Кухар О. Д, с. Відродження, Запорізька обл.

4. Колектив вихованців «Романтичний марсіанин» ( м’яка іграшка), Бориспільський МЦТТ «Евріка», Лукаш Наталія Миколаївна, Київська обл.

5. Майданович Ксенія «Космічний мешканець» (батик-стиль), Палац ТДЮ Броварської МР, гурток образотворчого мистецтва «Палітра», Гамаюнова Юлія Григорівна, Київська обл.

6. Богушевський Максим «Королева зіркової системи Альфа Центавра», (бісер), КЗ «Центр позашкільної освіти», Отрошенко Галина Іванівна,  м. Тетіїв, Київська обл.

7. Ждан Валерія «Далекий близький Всесвіт ( стрінг-арт), ЗОШ І-ІІ ст. Михайлівської СР, Корнієнко Н.М., с. Вільноандріївка, Запорізька обл.

8. Слесарський Володимир «Космічний незнайомець» (пап’є-маше), Васильківський МЦДЮТ, Шишацька Людмила Миколаївна, м. Васильків, Київська обл.

9. . Єрмолаєва Дар’я, Безверха Софія «Навколо світу» (квілінг), Будинок ДЮТ, “Веселі смужки”, Корсунь Ніна Василівна, м. Сміла, Черкаська обл.

10. Кучмій Ірина «Космічна феєрія» -диптих(вишивка),ЦТДМ,«Українська народна вишиванка», Брега Алла Петрівна, м. Житомир

11. Шинкар Мирослава «Малюк «Йода» (шерсть), ЦПО Дубровицької МР, «Валяння вовною», Дука Наталія Анатоліївна, Рівненська обл.

12. Крайнік Юна «Інопланетна красуня» (плетіння), Запорізька гімназія №3, Мірошникова А.М., м. Запоріжжяжжя

13. Прошко Аліна, Клімова Дарина «Сторожа крижаного Всесвіту» (композиція), Корсунь-Шевченківський РЦДЮТ, “Моделювання іграшок-сувенірів”, Топчій Ольга Михайлівна, Черкаська обл.

14. Кондрамашина Ангеліна «Через терні до зірок» (вітраж), ЦДЮТ Мошнівської СР, “Оригамі”, Кондрамашина Алла Михайлівна, с. Степанки, Черкаська обл.

15. Колективна робота «Домашній улюбленець Ілона Маска» (папір), Здолбунівська міська СЮТ, «Квілінг», Пашинська Тетяна Павлівна, Рівненська обл.

16. Меснянкін Єгор «Після складного приземлення» (м’яка іграшка), КЗ «Дитячий центр» Михайлівської СР, Гутнік Л. А. с. Тимощівка, Запорізька обл.

17. Ніколенко Олексій «Марсоліт, (дерево), Звенигородський ЦДЮТ , гурток “Столяри-конструктори”, Поєдинок Микола Петрович м. Звенигородка, Черкаська обл.

18. Хомич Андрій, Ткачук Захар, Соколенко Михайло «Космонавти-амонгаси» (композиція), КПНЗ «Рафалівський ЦДЮТ, «М’яка іграшка», Повжик Надія Павлівна Рівненська обл.

19. Романюк Софія «Космічна сімейка»(іграшка),  Центр художньо-естетичної творчості, гурток «Іграшки-сувеніри», Поліщук Ірина Іванівна, м. Олевськ, Житомирська обл.

Вікова категорія 13-16 років

20. Борсук Анна «Підкорювач космосу» (модульне оригамі, папір), КЗ «ЦПО» народний художній колектив «Модульне оригамі», Каткова Світлана Володимирівна, м. Тетіїв, Київська обл.

21. Суворова Яна «Космічна феєрія» (дерево), народна студія декоративного розпису «Цвіт папороті», Кучанський Ігор Леонідович, м. Сквира, Київська обл.

22. Братенков Сергій «Марсіанський подарунок» (гра), КЗ «Фастівський центр позашкільної роботи», «Ерудит», Федій Наталка Миколаївна, Київська обл.

23. Давідчик Вікторія, Мельничук Сергій «Богиня Місяця – Селена», (м’яка іграшка), КПНЗ «Рафалівський ЦДЮТ, «М’яка іграшка», Мельничук Вікторія Володимирівна, Рівненська обл.

24. Немоловська Олена, Немоловський Максим Мопед «Космічний винищувач» (техно), ЦТТ та комп’ютерних технологій, «Радіотехнічне конструювання», Грицюк Олександр Вікторович, м. Костопіль, Рівненська обл.

25. Супрун Аріна «Народження Арогона» (ліплення), КЗ «Спеціалізована естетична ШІ II-III ст. «Дивосвіт» , Вовченко О.П,. с. Мала Білозерка, Запорізька обл.

26. Шитко Карина «Іншопланетник Айкіс», (плетіння), ЦДЮТ імені Євгенії Максимівни Руднєвої, Тютюнникова О.О., м. Бердянськ, Запорізька обл.

27. Руденко Анастасія «Космічна подорож» (стрінг-арт), КЗ «ЗОШ інтернат №2», Стешенко О.С., м. Запоріжжя

28. Куца Діана «Межгалактична фея» (пап’є-маше), КЗ «БДЮТ» Березнівської РР, «Виготовлення іграшок-сувенірів», Новак Світлана Ростиславівна, Рівненська обл.

29. Свінціцька Ольга «У сонячному сяйві» (витинанка), БДЮТ, «Декоративно-прикладне мистецтво», Борсунівська Інна Іванівна, смт Романів, Житомирська обл.

30. Севрук Надія, Данільченко Мілана, Кроха Віолетта, Баширова Елеонора «Космічні друзі» (шерсть), ПНЗ “Багатопрофільний молодіжний центр”, «Дива з вовни», Чернюк Лідія Валентинівна, м. Черкаси

31. Петренко Марія «Жива галактика»(ліплення), Центр ДЮТ, народний гурток «Юний художник», Стеблина Ольга Петрівна, смт. Чорнобай Черкаська обл.

Шкіль Анастасія «Інопланетний друг»(плетіння), НВК №9 ім. А.М. Трояна, Бойчук М.Г м. Кам’янець-Подільський, Хмельницька обл.

32. Кутова Марія «Неймовірна дружба» (кераміка), ПНЗ «Багатопрофільний МЦ», народний художній колектив-студія «Сходинки», Тимошенко Галина Володимирівна, м. Черкаси

33. Герасимчук Аліна «Емочка» (м’яка іграшка), Брусилівський ліцей №1 ім. І.І. Огієнка, Бондаренко Тетяна Олександрівна смт Брусилів, Житомирська обл.

34. Черниш Вікторія «Парад планет» (бісер), ПКЗ «БДЮТ» Веселівської СР, Шляхова О. В., смт Веселе, Запорізька обл.

35. Безгуба Надія, Юскевич Дмитро, Бурдій Артем «Місяць – це велика таємниця, незбагнених загадок криниця» (пап’є маше), Золотоніський Будинок ДЮТ, «Фантазія», «Театральна маска», «Графіка», Безгуба Тетяна  Борисівна, Лисаненко Микола Михайлович, Носуля Віталій Іванович, Черкаська обл.

36. Коханевич Даниїл «Космічна подорож»(дерево), КЗ «ЦДЮТ» Рокитнівської СР, «Різьблення по дереву», Денисюк Олександр Петрович, Рівненська обл.

37. Заїченко Нікіта «Інопланетянин «Стіч» (плетіння), КЗ “Гуляйпільська ЗОШ І-ІІІ ст.”,  Заїченко С.І., Запорізька обл.

38. Шкіль Антоніна «Космічна сімейка»(ліплення), НВК №9 ім. А.М. Трояна, Піріжок В.П., м. Кам’янець-Подільський, Хмельницька обл.

39 Левценюк Поліна «Перлина неба» (бісер), Приватний заклад «Дубенська гімназія «Премудрість», Свінтозельська Жанна Борисівна, Рівненська обл.

40 Орел Марія «Цар планет» (композиція), ЦНТТУМ, гурток «Дизайн тканин і декору інтер’єрів», Шадріна Анна Валеріївна, м. Херсон

41 Могилевська Катерина, Вольф Това Гитл «Том і Джері на Місяці»(композиція),мЦНТТУМ, гурток конструювання та моделювання швейних виробів, Куліченко Олена Анатолівна, м. Херсон

42 Мякішев Владислав «Космічний простір «Диво-казка» інтерактивне панно на магнітах, КЗ «БДЮТ», Зозуля І.М., смт. Приазовське, Запорізька обл.

43. Кубович Катерина «Ловець» (квілінг), Здолбунівська міська СЮТ, «Квілінг», Пашинська Тетяна Павлівна, Рівненська обл.

44. Хорольська Анастасія, Михасько Макар «Будь-де життя прекрасне» (фетр), КЗ “ДЮТ” Іркліївської СР, Золотоніського р-ну, “Умілі руки”, Шостак Любов Григорівна, с. Москаленки, Черкаська обл.

Переможці в номінації «Фото-, відео- та кіномистецтво»

Вікова категорія 8-12 років

1. Шигін Лев «Interstellar» (фільм), ПНЗ «Центр ДЮТ», керівник Семеренко С.І., м. Енергодар, Запорізька обл.

2. Рудий Максим, фото «Міжгалактичний аеропорт», Голованівський Будинок ДЮТ, керівник Іщак Олександра Анатоліївна, Кіровоградська обл.

Вікова категорія 13-16 років

1. Олексюк Ангеліна, Маніцина Анастасія відео „Зоряне небо”, ЦДЮТ, „Оригінальні штуки”, керівник Полозун Єлизавета Вікторівна, Горішні Плавні, Полтавська обл.

2. Колективна робота фільм «Політ на Марс», ЦТТ та комп’ютерних технологій, «Відеоаматори», керівник Пігаль Людмила Володимирівна, м. Костопіль, Рівненська обл.

3. Морозов Михайло фото «Зоряне скупчення «Плеяди», ЦНТТУМ, гурток «Астрономії», керівник Козлов В’ячеслав Володимирович, м. Маріуполь, Донецька обл.

В номінації «Комп’ютерна графіка»

Вікова категорія 8-13 років

1. Белка Олена «Маленький принц», КЗ «Запорізький ОЦНТТУМ “Грані”, керівник Вороненко Лариса Володимирівна, м. Запоріжжя

2. Соколовська Катерина «Зустріч друзів», Енергодарський навчально-виховний комплекс №5, керівник Соколовська Т.М., м. Енергодар, Запорізька обл.

3. Сташенко Вероніка «Око Всесвіту», ЦДЮТ Мошнівської СР, “Фотогурток”, керівник Манькута Володимир Іванович, с. Софіївка, Черкаська обл.

Вікова категорія 14-16 років

1. Тютюнник Анастасія «Мій друг Р-Р», КЗ «Запорізький ОЦНТТУМ «Грані», керівник Вороненко Лариса Володимирівна, м. Запоріжжя

2. Буднєв Віталій «Космічна мандрівка», КЗ “Долинська ЗОШ №1 І-ІІІ ст., керівник Цвєткова Ольга Леонідівна, м. Кропивницький, Кіровоградська обл.

Переможці в номінації «Література, журналістика»:

Вікова категорія 8-12 років

1. Бербенчук Єгор «Незабутня зустріч»-інтерв’ю з К.Е. Ціолковським (з ілюстрац.), ЗСО І-ІІ ст.– ЗДО» Розівської СР, керівник Зеленський О.А., с. Солодководне, Запорізька обл.

2. Мирошниченко Тетяна «Як Джордж на невідомій планеті побував» (віршована казка), ЗСО І-ІІІ ст., 5 клас, керівник Мирошниченко Ю.А., с. Семенівка, Мелітоп.р.,Запорізька обл.

3. Слива Анна «Наша Галактика – Чумацький шлях»(нарис), БТДЮМ, гурток «Міська Рада Дітей Переяслава», керівник Омельченко Ірина Іванівна, м. Переяслав, Київська обл.

4. Потапенко Софія «Чарівні пригоди маленької зірочки»(казка),НВК Гімназія –ЗОШ І-ІІІ ст. №8, 5 клас, керівник Горбунова Валентина Вікторівна, м. Васильків, Київська обл.

5. Балашук Евеліна «Я в космосі була» (вірш), Берестівський ЗЗСО  Сарненського району (3 клас), керівник Балашук Світлана Іванівна, Рівненська обл.

6. Долотенко Анастасія «Розмова з Космосом» (вірш),ЦДЮТ Смілянської РР, літературна студія “Калиновий сонет”, керівник Шугар Тетяна Вікторівна, с. Костянтинівка, Черкаська обл.

7. Шевченко Аліна «Небесна квітка Айстра»(вірш у ІV ч.), Міський БДЮТ м. Умані, гурток “Українознавство”, керівник Попова  Оксана Борисівна, Черкаська обл.

Вікова категорія 13-16 років

1. Боровик Ангеліна «У лабіринтах химерних думок» (збірник віршів з ілюстр.), ЦДЮТ, гурток «Основи журналістики», керівник Калініна Наталія Сергіївна, м. Овруч, Житомирська обл.

2. Гречанюк Дар’я «Місія – Космос»(вірш), БСШ №16 з поглибленим вивченням іноземних мов, 9 клас, керівник Шадріна В.В., м. Бердянськ, Запорізька обл.

3. Семенець Анна «Космічне сміття: хто винен і що робити?», ЗОШ І-ІІІ ст. № 15, 11 клас, керівник Завірова М.Л., м. Запоріжжя

4. Глєбова Тетяна «Космічний простір»(збірка віршів з ілюстраціями), КЗ НВК “Якимівська гімназія”, керівник Погорєла І.О., смт Якимівка, Запорізька обл.

5. Скорик Єлизавета «Моє призначення на Землі»(фантастичне оповідання), НВК «ЗСО» Білоцерківської МР, 7 клас, керівник Хіврич Світлана Миколаївна, с. Фурси, Київська обл.

6. Янішевська Аріна «Ціна брехні»(детектив), гімназія №2 (8 клас), керівник Гребінь Віра Валеріївна, м. Біла Церква, Київська обл.

7. Прокопчук Мирон «Сиріус та Цефеїда»(казка), ЗЗСО Висоцької СР, Сарненського району, 8 клас, керівник Прокопчук Наталія Герасимівна, с. Тумень, Рівненська обл.

8. Нособокова Анна-Марія «Космічна пісня», Літичівський ЦТДЮ, гурток «Перлина», керівник Юрченко Ванда Вікторівна,  смт Летичів, Хмельницька обл.

Космічні Фантазери – 2021: номінація «Література, журналістика»

Балашук Евеліна, 9 років, вірш «Я в космосі була», Берестівський ЗЗСО  Сарненського району, 3 клас, Балашук Світлана Іванівна, Рівненська обл.

1. Гень Юрій, 13 років, «Дистанційне навчання у Сонячній системі», КЗ ЦДЮТУМ, гурток «Спадок», керівник Гень Оксана Петрівна, м. Шпола, Черкаської обл.

2. Безталанна Дарина «Космічна лічилочка», БДЮТ, гурток “Початкового технічного моделювання”, керівник Нишпора Любов Василівна, м. Тальне, Черкаська обл.

3. Шевченко Аліна, 13 років, «Небесна квітка Айстра», мБДЮТ, гурток “Українознавство”, керівник Попова Оксана Борисівна, м. Умань, Черкаська обл.

4. Шумінська Таня, Підкорчевний Данило, 11 і 13 років, «Чудодійні ліки», Золочівська СЮТ, гурток «Технічне моделювання», керівник Сапелюк Галина Миколаївна, Львівська обл.

5. Валентина Тиро, 12 р., «Небесне диво»,гурток ПТМ КЗ ЦПО м.Самбора, керівник Добош Галина Іванівна, Львівська обл.

6. Пасюкевич Анна , 13 р., «Ще не час»,гурток технічного моделювання, Золочівська СЮТ, керівник: Сапелюк Галини Миколаївна, Львівська область

7. Майлат Анастасія, 13 років, п’єса «Симпозіум планет», Рівненський ЦТУМ, «Розвиток математичних здібностей», керівник Марисюк Лариса Антонівна, Рівненська обл.

8. Антонюк Андронік 11 років, казка «Чудеса вірної дружби», КЗ «БУМ» Вербської СР Дубенського району, «Екотеатр», керівник Жаборецька Оксана Вікторівна, Рівненська обл.

9. Прокопчук Мирон «Сіріус та Цефеїда», Туменський ЗЗСО Висоцької СР, Сарненського району, 2 клас, керівник Прокопчук Наталія Герасимівна, Рівненська обл.

10. Корчинський Роман, 13 років, «Збірка віршів на космічну тематику», гурток «Юні МАНівці» Новоушицького БДТ Кам’янець-Подільського р-ну, керівник Моспан Надія Миколаївна, смт Нова Ушиця, Хмельницька обл.

11 Нособокова Анна-Марія «Космічна пісня», 13 років, ЦТДЮ, гурток «Перлин», керівник Юрченко Ванда Вікторівна, смт Летичів, Хмельницька обл.

Бербенчук Єгор, 12 років, «Незабутня зустріч»-інтерв’ю з К.Е. Ціолковським, ЗСО І-ІІ ст.– ЗДО» Розівської СР, керівник Зеленський Олександр Анатолійович, с. Солодководне, Запорізька обл.

Мирошниченко Тетяна, «Як Джордж на невідомій планеті побував» (казка)

ЗСО І-ІІІ ст., 5 клас ерівник Мирошниченко Юлія Олексіївна, с. Семенівка, Мелітоп.р., Запорізька обл.


Окремо хочемо відмітити наступні роботи учасників:

Комп’ютерна графіка «Космічна мандрівка»

Буднєв Віталій, КЗ “ЗОШ №1 І-ІІІ ст. Долинської МР», Керівник Цвєткова Ольга Леонідівна, м. Кропивницький

До 2035 року стали можливі подорожі в космосі між планетами. Один із дослідників космосу вирішив полетіти на Марс для проведення досліджень. Приземлившись на поверхню планети, у нього відмовили двигуни, які відповідають за зліт, тому він залишився на поверхні планети чекати на допомогу. Запасів повітря та їжі в його кораблі вистачило для життєзабезпечення до того часу, як прибула допомога.

Відеомистецтво «Зоряне небо»

Олексюк Ангеліна, Маніцина Анастасія, Вік: 14 років та 17 років, ЦДЮТ, гурток графічного дизайну «Оригінальні штуки», Керівник Полузан Єлізавета Вікторівна, М. Горішні Плавні, Полтавська обл.

Творчий задум: своїм відео, автори хотіли зацікавити як і дорослих так і малих до цікавого світу космосу.

Ідея створення: на заняттях гуртка, діти не лише вивчають програми для створення графіки та монтажу відео, а ще малювати та фантазувати. Тому діти вирішили поєднати свої навички у такий цікавий спосіб.

Основні технологічні етапи створення моделі: створення ескізів та розкадровки, написання сценарію, зйомка відео, монтаж відео.

Застосовані комп’ютерні програми: Movavi Video Editor Plus

Використані матеріали і інструменти: папір, маркери, олівці, компютер, програма для монтажу.

Космічна пісня

Нособокова Анна-Марія, 13 років, ЦТДЮ, гурток літературознавства «Перлина», керівник Юрченко Ванда Вікторівна, смт Летичів, Хмельницька обл.

Короткий опис роботи: головна героїня твору Блакитна Зірка, подорожуючи космосом, дізнається, що таке почуття, любов, дружба. Через певний час вона стає Сонцем для декількох планет. На них зароджується життя. Зірка розуміє, що вона невдовзі згасне і хоче врятувати життя на планетах. Проте, гуманоїди постійно воюють між собою і не знають про загрозу. Тоді Блакитна Зірка співає пісню, яка доходить до сердець живих істот і змушує їх припинити війну. Пісня стає у Космосі гімном Життя.

Дякуємо за вашу плідну діяльність!